E-shop Sport Blažek

Ve stručnosti bych rád zmínil zajímavé novinky z progresivního cyklistického obchodu Sport Blažek v Mariánských Lázních.

Internetový obchod

Náhled na titulní stránku e-shopu

Ocituji text přímo z titulní stránky e-shopu:

Nedílnou součástí služeb od roku 2010 je i internetový prodej, kterým chceme oslovit i vzdálenější zákazníky. Spoluprací s velkou německou firmou budeme do České a Slovenské republiky distribuovat zboží renomovaných firem, jako je: Continental, Schwalbe, Michelin,Campagnolo, Shimano, Miche, Elvedes, Tecora, Cyclus Tools, Look, Fulcrum, Mavic,Tacx, Selle Bassano. Velosortiment českých dodavatelů bude prozatím zastupovat firma Universe Agency – Author.

Zásobovací sklad je ve Spolkové republice Německo, dopravu do České republiky (do našeho obchodu) obstará DPD a k vám jako koncovému zákazníkovi ho přiveze PPL či Česká pošta. Budeme-li požadovaný díl mít na skladě, objeví se u vás po objednání do 3 pracovních dní.Poputuje-li z Německa bude to 5-6 pracovních dnů.

Z letmého průletu sortimentem mohu říci, že je široký a cenově jasně konkurenceschopný.

Servisní středisko RST

Vidlice RST

Druhá novinka se týká oficiálního servisního střediska pro odpružené vidlice RST:

Mechanik obchodu Zdeněk Marciniszyn úspěšně zakončil školení pro (po/záruční) servis odpružených vidlic firmy RST. Tímto se tedy stáváme oficiálním servisním střediskem RST v Karlovarském kraji.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>