Cyklisté Karlovarského kraje
| Datum | 2. 5. 2010 |
| Čas | 11:00 |
Druhý ročník horského branného běhu přes bájný vrch Chrudim (Krudum – 838 m. n. m.) ze Sokolova do Horního Slavkova (16,74 km, převýšení 851 m) se uskuteční v neděli 2. května 2010. První závodník vystartuje v 11:00. Zde jsou kompletní propozice (PDF, 2 MB) a výsledky r. 2009 (PDF). Několik fotografií z prvního ročníku od Jiřího Hadravy (ml. i st.) a Jiřího Racka:

Slavkovský hrdina roku 2009 Miroslav Švehla


Profil trati
Trať: Start – Sokolov (cyklostezka u parkoviště koupaliště Michal) – bývalý Vítkov – Lobezské údolí – Milíře – vrch Chrudim (10 km) – Třídomí (hájovna) stanoviště granátu – Třídomí – cíl – Horní Slavkov atlet. ovál II. ZŠ 16,7 km, převýšení 851 m. Povrch: 10,4 km asfaltové cesty, 6,3 km lesní a zpevněné cesty .
Vložená trať: 10 km na vrch Chrudim (838 m.n.m.).
Interativní mapa s převýšením:
Sdílet
Čím více čtverečků směrem doprava označíte, tím pro autora lépe.
© Bikeri.cz. Všechna práva vyhrazena. Bikeři.cz jsou informačním serverem cyklistů z Karlovarského kraje. O tento web se stará firma Algymsa.