Informace k Perštějnskému Giru – kategorie mládeže do Poháru KVSC

Perštejsnké Giro 2014 zná své výsledky (PDF).

Dne 6. 5. 2014 přišla z Karlovarského svazu cyklistiky informaace o připomínkách ke kategoriím a délkám tratí. Tuto informaci se zpožděním zveřejňuji až nyní, za což pardon na všechny strany:

Z důvodu již zveřejněných propozic závodu Perštejnské Giro nebudou v propozicích prováděny změny. Do Poháru KvSC však budou u kategorií kadet (15–16 let) a dívky (15–18 let) započítávány body dle dosaženého pořadí v závodě, který se pojede na trati 14 km. Do Poháru Peruna by se následně u výše uvedených kategorií započítávaly body z obou tratí (14 nebo 45 km).

Pro kategorie dívky do 12 a dívky do 14 let (mladší a starší žákyně) bude proveden společný start jen v případě malého počtu přihlášených závodnic. Při větším počtu závodnic pojedou z důvodu propustnosti trati kategorie zvlášť. Do Poháru KvSC v tomto případě budou započítávány body z obou kategorií.

Dále bylo domluveno, že u kategorií kadeti (15 – 16 let) a dívky (15 – 18 let) bude z důvodu nejasností kolem délky tratě prodloužena možnost přihlášek za snížené startovné do čtvrtka 12:00 hod tak, aby platba startovného přišla na účet pořadatele do pátku. Doklad o odeslání startovného pro možnost prokázání platby vezměte sebou.


One thought on “Informace k Perštějnskému Giru – kategorie mládeže do Poháru KVSC”

  • M. Šverdík napsal/a:

    Je chyba ve výsledcích: Vitner David je započítán v M14 a i v M18.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>