Na kole dětem 2013

„Na kole dětem“ je mezinárodní sportovní projekt na podporu onkologicky nemocných dětí. Probíhá vždy začátkem léta. Peloton cyklistů v čele s Josefem Zimovčákem vyrazí na desetidenní cyklojízdu. Přidat se může každý na kousek, jednu etapu, nebo celou trasu.

Rostoucí počet aktivních účastníků, partnerů a podpora akce z řad známých a významných osobností svědčí o tom, že projekt, který přináší malým onkologickým pacientům možnost účastnit se rekondičních pobytů, má smysl. Velmi nás těší vstřícnost a zájem ze strany veřejnosti. Té bude v partnerských městech, kde se peloton během jízdy zastaví, věnován bohatý doprovodný program. Součástí projektu Na kole dětem jsou přednášky ve školách, besedy a prezentace na jiných sportovních akcích a projektech po celé ČR.

Vážení, přijďte zažít jedinečnou atmosféru v cyklistickém pelotonu, staňte se partnerem a POMOZTE DĚTEM. Jsme připraveni s Vámi jednat, v případě jakýchkoliv doplňujících informací nás můžete kontaktovat prostřednictvím níže uvedených spojení. Těšíme se na budoucí spolupráci a děkujeme předem za Vaši podporu.

S úctou a přáním všeho dobrého, Iveta Trubirohová (trubirohova@nakoledetem.cz), koordinátorka projektu Na kole dětem


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>