Na švihu s Františkem

v háku za Františkem

To takhle v pátek odpoledne jedeme se synkem do Plzně. Pěkné slunečné počasí a vítr v zádech a tak pedály jen lehtáme a přesto je rychlost pořád dostatečná. V tom – kde se vzal tu se vzal – z levé strany v krátkém stoupaní za Úněšovem v magenta dresu T-mobile Fanda Raboň. Pozdravil slušně jako první, usmál se a pokračoval svým tempem. S Vaškem jsme na sebe koukli a hned se za něj napáskovali a asi 5 km mu jeli háka. Frantík vyzařuje zvláštní auru, sílu a kouzlo. Už loni na Giru, kdy jsme na něj s Renčou, Tiborem a Honzou ve stoupání na Passo Pordoi volali a povzbuzovali a pak se v MF Dnes dočetli že mu podpora českých příznivců právě v těchto pasážích velmi pomohla, si mne získal. Zaujalo mne dnes, že jel docela těžké převody, že se prakticky pořád držel za spodní díl oblouků a jeho monocoqický rám s integrovanou sedlovkou. Dnešní odpoledne a těch 5 km bylo zážitkem a velmi silným motivačním prvkem pro mne, ale hlavně pro synka. Diky Fando!

Dovětek: Před švihem jsem volal pár kamarádům jestli nechtějí jet s námi. Nikomu se nechtělo. Příště volám rovnou Fandovi. 8-)


One thought on “Na švihu s Františkem”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>