3 thoughts on “Propozice Ašského bláteníka 2013”

 • Petr napsal/a:

  Rád bych se zeptal, proč jsou vydané dvě verze propozic „Ašský bláteník 2013“? Nesedí Vám tam vůbec ročníky.Příště si v tom udělejte pořádek. Kdybychom to věděli, tak na ty závody nejedem! Toto se děje pouze v Aši. Děkujem za „super“ občerstvení z automatu.

 • Už jsem rozklíčoval, co asi máte na mysli.
  1) Propozice zde na Bikerech (schválené krajským svazem cyklistiky)
  http://bikeri.cz/wp-content/uploads/2008/01/Propozice-Blatenik_2013.pdf

  2) Propozice na LK Jasan Aš
  http://lkjasan.ic.cz/ap/ap2013/blatenik/blatenik2013.pdf

  Rozdíl je v dětských kategoriích, kde např. pro kategorii kluci, holky do 6 let mají propozice (1) rok 2007 a více, zatímco v propozicích (2) je uvedeno 2006 a více.

  Z hlediska nějakých organizačních postupů by asi bylo správné, aby organizátoři závodů, které spadají do krajského poháru, všude uváděli propozice, které schválil Karlovarský svaz cyklistiky. Zřejmě totiž došlo k tomu, že svaz propozice schválil s úpravou ročníků oproti původní verzi. (spekuluji)

 • Pavel Mareš napsal/a:

  Potvrzuji Radkovu spekulaci. Poté, co jsem si vyžádal od pořadatele propozice na Bláteníka (v termínu nepřišli), jsem při jejich kontrole zjistil nesrovnalosti v ročnících. Pořadatele jsem na to upozornil, obdržel jsem částečně opravenou verzi. Jelikož již nezbývalo moc času, zbytek jsem opravil a odeslal jak Radkovi ke zveřejnění na Bikerech, tak i pořadateli.
  Snažíme se, aby u závodů zařazených do Poháru KvSC byly zveřejňovány pouze schválené propozice, schválení v případě potřeby předchází konzultace s pořadateli o doplnění a úpravách propozic (ročníky, délky tratí, časy startů, chybějící údaje apod.). Žádné zásahy nejsou prováděny bez vědomí a souhlasu pořadatele. Z tohoto důvodu je v rozpisu Poháru stanoven termín pro zaslání propozic ke schválení min. 6 týdnů před termínem závodu. Ročníky pro jednotlivé kategorie jsou uvedeny v rozpisu Poháru KvSC v MTB 2013, platí pro celý seriál závodů a po celý letošní rok jsou neměnné.
  Z pozice svazu však nemůžeme ovlivnit, co je zveřejňováno na stránkách pořadatelů. Vzniklá situace mne mrzí a s pořadatelem se ji pokusím prodiskutovat tak, aby v dalších letech k podobným nesrovalostem nedocházelo.
  PM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>