Test Weekend v Bishopu

Spešlácký TEST WEEKEND (infoplakát)
Spešlácký TEST WEEKEND (infoplakát)

Během nadcházejícího víkendu 17. a 18. října 2009 proběhne v Chebu ojedinělá akce. Kluci z cyklistické prodejny Bishop připravili dvoudenní testovaní celoodpružených kol Specialized. V sobotu i neděli od 10:00 bude připraveno 6 – 8 ceolodpružených kol (převážně modely Epic a Stumpjumper FSR) a jeden full Marin. Půjčení je zadarmo a není třeba ani zálohy. Půjčovat a jezdit se bude, dokud budou chodit lidi, zhruba do 16-18 hodin.

Mapa se starým a novým Bishopem
Mapa se starým a novým Bishopem

Po testovacím ohruhu vás provede zaváděcí jezdec Luboš Oubrecht. Okruh bude zhruba na 30 min. někde v místech, kde se jezdí XC Skalka.

O víkendu si budete moci vyzkušet celoodpružené Spešly
O víkendu si budete moci vyzkušet celoodpružené Spešly

Ten by měl ukázat přednosti fulla. Luboš Oubrecht bude na akci po oba dny a zve všechny k účasti: „Myslím, že je to jedinečná příležitost vyzkoušet si celopérko pro lidi, kteří ji zatím neměli a třeba o fullu uvažujou.“ Účastníkům bude kolo nastaveno přesně na míru: tlak v tlumiči, vidlice a pneu, posed. Pedály budou SPD, kdo má jiný systém, nechť si jej přinese.

A mimochodem, Bishop už nenajdete na náměstí Krále Jiřího, ale v ulici K Nemocnici 2375/2a.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>