Vikingové 28. 1. – 3. 2.

Náš známý Fanda Raboň v jednom z úniků na právě skončeném australském Tour Down Under v novem dresu High Road (zdroj: cyclingnews)

Uickey
Za tento týden: 430 km
Celkový počet: 1410 km
Hmotnost: 92,3 kg

Vašek Viky
Za tento týden: 0 km
Celkový počet: 170 km
Celkem ostatní: 4 hod trenažér, 6,0 hod válce, schody 260 pater, skate – běžky 52 km, plavání 27,5 km, posilovna 1 hod, running 4,66 hod, dráha 7,5 hod, 3,75 hod hry

Zbyňovo carbonium

Neděle: 100 km. Počáso nádherný a dalo přičichnout Porečskému klimatu.
Neděle: 1 hod trenažér, 45 min hry (basket)

Lapka při činu

Sobota: 100 km. Bohužel jsem ráno nestihl svolaný trénink a tak jsem jel až odpo sólo. Počasí na betla a chodidla jsem měl dřevěný už po 20-ti kilometrech. Dal jsem to na Bečov a Mnichov až do Mariánských Lázní a zpět. Potkal jsem jen 2 veterány (Pepína+1). I když jsem jel hodně pomalu (4 hodiny), tak to mokro a zima mě zmohli a tak od hráze jsem už ledva šlapal.
Sobota: 1 hod trenažér.

Hačecký vyhrál, Kadlec druhý

Pátek: 0 km. Tak například dnes 0. Na služebce v Praze. Na výjezdu na křižovatce na Bílé Hoře jsem míjel ridera v Dukláckém (dle hřívy pod přilbou bych tipoval Hačecký ale možná Šubrt?) a jsem zamáčkl slzu o volant. Zvlášť při tom jejich pražském skoro jarním povětří.
Doma se mi už do té sloty nechtělo, takže jsem nabíral síly na víkend. Takže zítra v 11,00 na trojuhelníku v Rychnově.
Pátek: 40 min běh, 30 min strečink.

Tomáš Strnad v akci.

Čtvrtek: 30 km. Z práce až před 17-tou a skutečně to není buhvíco jezdit takhle po tmě. Zvlášť když nějaká ta plechová bestie nechá svítit dálkový světla. Objel jsem to jen kolem industriální architektury Vřeskovského kombinátu na paliva, před Chodovem vlítnul málem do přejetýho psa a v samotném Chodově mě dement s cisternou vytlačil na chodník.
Dnešek nepovedenej.
Čtvrtek: 30 min strečink.

Véna Sladký.

Středa: 90 km. Podmínky na velosport stále výborné. Jen co jsem vyšel před fabriku mihnul se kolem Venca Sladký. Taxem si chvátnul s obouváním a v Šabině si ho docvak. Venca je dobrej parťak na trénink. Zakousne se a drží. Tentokrát se teda moc nekous a jel se mnou jen k Nebanicům. Za Franťáka jsme se sjeli S Palim Kouzler a Tomem Strnadem a když jsem chtěl na Pomezí v klidu s „Ivánku, kamaráde“ v uších. Přeci jen mi to nedalo („pud zabijáka“ 8-))a jel s nima na Libou a Hazlov a trochu si zvedl průměr a dechovku. Z Hazlova to už to bylo s větrem v zádech a navíc z kopce.
Středa: 2 hod plavání 5 km, 0,5 válce.

Na oranžovej!

Úterý: 10 km. Jen 10 km do a z práce. I když bylo počasí výborný, v práci jsem měl celkem pakec a tak se mi zoufale nikam nechtělo. Navic jsem musel byt ve 4 doma abych stihl Vaškovo zkoušky na oranžovej pásek. Úspěšně je složil, takže tímto na půl roku ukončil docházku aby bylo víc času na speciální trénink, tj. na kolo.
Útery: 1,5 hod karate, 0,5 hod válce

A je můj!

Pondělí: 100 km. Po proleženém víkendu jsem to vzal na Kynšperk, Mokřinu, kolem jesenice, Cheb, Pomezí, Franťáky a dom. Teď mi je nějak divně. Možna chřipkovej virus se pokouší mě udolat.
Poslali mi do trvalého držení putovní pohár z časovky do vrchu v Kraslicích. Sice jsem ho nevyhrál ani 3x za sebou ani 5x, ale jiný jméno se tam už vyrýt nedá tak ho mám já. Pondělí 2 hod plavání – 4,5 km


13 thoughts on “Vikingové 28. 1. – 3. 2.”

 • Zdenek napsal/a:

  Tome,
  já nevím čím to je ale některý obrázky se zobrazujou v opravdu velký velikosti a nevejde se to ani na monitor. Možná bys to tam měl posílat v menším rozlišení, možná je chyba na mým compu, možná je to tímhle webem. Kdyby se s tím dalo něco udělat bylo by to supr. (Omlouvám se že prudím.)
  Čus.

 • Anonym napsal/a:

  Jasny. Obrazky uz zmensuju. Na ten pohar jsem zapomel…vcera jsem se cejtil divne.

 • Linhart Tom napsal/a:

  Ahoj Tome,no tak to máš syna teda v dobré kondici,to je tedy fakt dobrej,já bych nedal ani bílej po deseti letech,pozdravuj ho,dík,měj se aoj:)

 • Uickey napsal/a:

  Cau Tome. Dobrej bude az ho vemou na gympl. Tohle jsou jen takovy srandy. Tak trenuj at se brzo svezem.

 • Linhart Tom napsal/a:

  Jojo Tome,hlavně dávej pozor,a mluvě o tom Chodově,vim že je tam dost bláznu jak neohledných chodců tak i řidičů,ale řeknu že ti hodně závidim kolik už máš najeto,mno budu to muset dohánět až na jaře:)Tak se měj fajne:)

 • Radek napsal/a:

  Například v dnešním počasí bych na kolo nesednul ani náhodou, tak sjem zvědav na tvůj dnešní účet, Viki :).

 • Uickey napsal/a:

  cece tak to nevim pac jsem koukal na tu hrivu, ale tohle bylo kole 12-te … no proste vsici trenujou jen ja ne

 • Radek F. napsal/a:

  Zbyňovo bajk… Van Nicholas ;) Jenom to sedlo vypadá jako ze středověku :).

 • Zbyňa napsal/a:

  to víte, musel jsem silnici a bika trochu sjednotit :-) Jinak kluci moc pěkně jsem se v neděli unavil, málem jsem ani na Michal nevyjel… Ale na to, že jsem měl do neděle najeto 40km na biku a 1h na válcích, tak jsem se překonal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>