Vyhlášení Poháru KvSC 2016

V pátek 17. února od 18 hodin v Penzionu Papírna v Chebu se uskuteční slavnostní vyhlášení Poháru KvSC za rok 2016. Ceny medailistům a „držákům“  krajského Poháru, medailistům z MČR a celkového pořadí ČP předá dvojnásobný juniorský Mistr Evropy v dráhových disciplínách Martin Čechman. Těšíme se na vaši účast!

Seznam vyhlášených v Poháru KvSC 2016: 

Děti do 6-ti let: ČERNÁ Veronika. Děti do 8-ti let: ŠUBRTOVÁ Vanda, JEDLIČKA Štěpán. Děti do 10-ti let: NOVÁK Jan, NAUGHTON Samuel, MANSFELD Tadeáš. Mladší žáci: GOGA David, HAMATA Lukáš, ZOAITTER René. Starší žáci: MAREK Adam, SÝKORA Jan, HALBICH Tomáš. Žákyně: MACÁNOVÁ Markéta, MATOUŠKOVÁ Kateřina, ČERNÁ Kateřina. Kadeti: HENDRYCH David, NACHMÜLLER Jan, SLANINA Filip. Kadetky + juniorky: NOVÁKOVÁ Anežka, KOUNOVSKÁ Veronika, LACINOVÁ Kateřina. Junioři: TYRPEKL Karel. Ženy: KOPECKÁ Dana, PRAVCOVÁ Věra, BABELOVÁ Helena. Muži: VRÁBEK Jan, KÓDL Pavel, ŘEZÁČ Dan, RYBÁČEK Viktor, ŠILHAN Jiří, STUCHL Jindřich, MACÁN Karel, KÓDL Josef. Držáci – 7 závodů: NOVÁK Jan, NAUGHTON Samuel, MANSFELD Tadeáš, GOGOVÁ Kristýna, GOGA David, NOVÁK Filip, MAREK Matyáš, MAREK Adam, SÝKORA Jan, HALBICH Tomáš, MACÁNOVÁ Markéta, MATOUŠKOVÁ Kateřina, ČERNÁ Kateřina, NACHMÜLLER Jan, NOVÁK Marek, TYRPEKL Karel.

Medailisté MČR a celkového pořadí ČP: LIŠKA Marek, MACÁN Karel, LOCHSCHMIDT Fabian, LUXÍK Jiří, NOVÁKOVÁ Anežka, KILLINGER Ludvík ml., VALEŠ Jan, KILLINGER Ludvík st., JEŽKOVÁ Věra, ZADÁK David, ČECHMAN Martin.

 

 


4 thoughts on “Vyhlášení Poháru KvSC 2016”

 • Petr Novák napsal/a:

  Neobjevila se mezi medajlisty z MČR a ČP závodnice Anežka Nováková – na ČP XCE 2*3 místo Praha,Pec a celkově 3 v poháru XCE. Na MČR XCE 4 místo.
  Petr Novák

 • Karel Macán napsal/a:

  Seznam obsahuje jen medailisty z MČR a celkového pořadí ČP. Za nepřesný text se omlouvám, opraveno. Anežce gratuluji k jejím pěkným umístěním.

 • Petr Fiala napsal/a:

  3. místo v celkovém pořadí ČP MTB XC eliminátor !!! kategorie juniorky, kolik juniorek nám vůbec do této kategorie dojde !?
  Anežka byla navíc v této kategorii prvním rokem, dále čtvrté místo na MČR v této disciplině a páté místo na MČR cyklokros.
  Další kdo by z mého pohledu měl být vyhodnocen je David Vitner dráha MČR čtvrté místo už kategorie kadeti. Je to samozřejmě v kompetenci VV, jen reaguji na to co zde napsal Karel.

 • Karel Macán napsal/a:

  Díky oběma Petrům za připomínky, Anežku jsem doplnil do přehledu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>