Zuzka Neckářová válí

Zuzka Neckářová. Foto: TJ Plamen Chodov
Zuzka Neckářová. Foto: TJ Plamen Chodov

V reportu o silničích mistrovských závodech mohlo poněkud zapadnout sdělení, že Zuzana Neckářová (Kraslice) se jednak stala absolutní vítězkou mistrovské časovky a že jednak skvěle makala i v hromadném závodě, kdy byla aktivní a lepila díry v balíku. Toto nejednoho překvapí.

Překvapí, protože asi málokdo ví, že Zuzka vede průběžné pořadí Českého poháru v silniční cyklistice a že reprezentovala ČR na Evropských hrách v Baku či na závodě UCI 2. kategorie v Nizozemsku (+ další info na ČSC). Aktuality o Zuzce můžete sleodvat na oddílovém Facebooku či v rozhovoru na serveru Dámy na kole. Se Zuzkou si můžete pohovořit i sami – např. při nákupu léků v kraslické lékárně U Kostela, kde pracuje.

Dovoluji si připomenout, že Zuzka začínala skutečně od píky. Dobře si pamatujeme, jak na úterní trénink jezdila na Favoritu, popř. vlakem z Kraslic, aby jej vůbec stihla. A dnes… ujede všem. A samozřejmě nelze nezmínit partu cyklistů, se kterou trávila svůj čas na svém stroji Kona.

Zuzka Neckářová. Foto: Dámy na kole
Zuzka Neckářová. Foto: Dámy na kole

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>