Zpět na úvodní stránku

12. ZÁVOD - 6. 8. 2000 - OKRUHY ŠINDELOVÁ - silniční závod

Trasa: Okruhy - Lesík, Poušť, Hradecká, Jindřichovice, Šindelová, Lesík = 19 km
Délka: 85,0 km (kat. A, B), 57,0 km (kat. C, D, J, Ž, příchozí )
Kategorie: A - muži (19 až 29 let), B - muži (30 až 39 let), C - muži (40 až 49 let), D - muži (50 a více let), J - junioři (15 až 18 let), M - mládež (10 až 15 let), Ž - ženy a dívky (od 15 let) bez věkového rozlišení

Poř. Příjmení a jméno SPZ Kat. Čas (h:mm:ss) Ztráta (h:mm:ss) Průměr (km/h) Body Team-sponzor
Pořadí v jednotlivých kategoriích:
Pořadí v kategorii A - (19 - 29 let )
1 Folvarčík Jiří 10 A 02:41:14   31,63 75 TJ MDDM Plamen Chodov
2 Mašek Michal 3 A 02:41:16 00:00:28 31,62 69 GHOST
3 Šebesta Jakub 16 A 02:44:36 00:03:48 30,98 64 Jakub Šebesta-Cyklo Šemík
4 Kalbáč Lumír 5 A DNF     0 Kraslice
5 Svoboda Pavel 14 A DNF     0 Ostrov
Pořadí v kategorii B - (30 - 39 let)
1 Růžička Martin 110 B 02:40:48   31,72 75 SCOTT-THEO SPORT
2 Rajšl Miroslav 106 B 02:40:49 00:00:01 31,71 69 GHOST PSK Cheb 96
3 Tokár Jiří 101 B 02:40:56 00:00:08 31,69 64 TJ SLAVIA K. Vary
4 Ziegler Antonín 102 B 02:41:05 00:00:17 31,66 60 ZINA
5 Grobheiser Petr 114 B 02:41:41 00:00:53 31,54 56 TRI Cheb
6 Holý Jiří 105 B 03:13:43 00:32:55 26,33 52 GHOST PSK Cheb 96
7 Vitouch Lubomír 107 B DNF     0 Karlovy Vary
Pořadí v kategorii C - (40 - 49 let)
1 Krummer Radoslav 215 C 01:36:21   35,50 75 Cyklosport RIK
2 Killinger Ludvík st. 206 C 01:36:30 00:00:09 35,44 69 Cyklosport Killinger
3 Nováček Jiří 203 C 01:47:16 00:10:55 31,88 64 TJ ŠKODA Ostrov
4 Mihal Vladimír 212 C 01:52:55 00:16:34 30,29 60 Karlovy Vary
5 Němec Milan st. 201 C 01:53:50 00:17:29 30,04 56 SERVIS NEMI
6 Czipka Tibor 207 C DNF     0 TJ Jiskra Libavské Údolí
7 Volánek Petr 214 C DNF     0 TJ MDDM Plamen Chodov
Pořadí v kategorii D - (50 let a více)
1 Nádvorník František 304 D 01:57:40   29,07 75 TJ MDDM Plamen Chodov
2 Kubr Josef 301 D DNF     0 Františkovy Lázně
3 Šebesta Jiří st. 305 D DNF     0 Cyklo Šemík Nejdek
Pořadí v kategorii J - (15 - 18 let)
1 Gazdačko Jan ml. 402 J 01:46:03   32,25 75 Ski club Mattoni
Pořadí v kategorii Ž - (18 let a více)
1 Budíková Jaroslava 501 Ž 01:46:55   31,99 75 Okresní knihovna K. Vary
2 Klempířová Barbora 502 Ž 01:53:36 00:06:41 30,11 69 Karlovy Vary
Pořadí v kategorii P - příchozí
1 Cédl Jan   P-A 01:36:15   35,53   Černošice
2 Herčík Roman   P-B 01:41:54 00:05:39 33,56   Kraslice
3 Handlíř Miroslav   P-B 01:45:25 00:09:10 32,44   Elektromateriál Handlířová
4 Ančinec Jiří   P-B 02:14:55 00:38:40 25,35   Karlovy Vary
Pořadí bez rozdílu kategorií
Trasa: 57 km
1 Cédl Jan   P-A 01:36:15   35,53   Černošice
2 Krummer Radoslav 215 C 01:36:21 00:00:06 35,50   Cyklosport RIK
3 Killinger Ludvík st. 206 C 01:36:30 00:00:15 35,44   Cyklosport Killinger
4 Herčík Roman   P-B 01:41:54 00:05:39 33,56   Kraslice
5 Handlíř Miroslav   P-B 01:45:25 00:09:10 32,44   Elektromateriál Handlířová
6 Gazdačko Jan ml. 402 J 01:46:03 00:09:48 32,25   Ski club Mattoni
7 Budíková Jaroslava 501 Ž 01:46:55 00:10:40 31,99   Okresní knihovna K. Vary
8 Nováček Jiří 203 C 01:47:16 00:11:01 31,88   TJ ŠKODA Ostrov
9 Mihal Vladimír 212 C 01:52:55 00:16:40 30,29   Karlovy Vary
10 Klempířová Barbora 502 Ž 01:53:36 00:17:21 30,11   Karlovy Vary
11 Němec Milan st. 201 C 01:53:50 00:17:35 30,04   SERVIS NEMI
12 Nádvorník František 304 D 01:57:40 00:21:25 29,07   TJ MDDM Plamen Chodov
13 Ančinec Jiří   P-B 02:14:55 00:38:40 25,35   Karlovy Vary
Trasa: 85 km
1 Růžička Martin 110 B 02:40:48 01:04:33 31,72   SCOTT-THEO SPORT
2 Rajšl Miroslav 106 B 02:40:49 01:04:34 31,71   GHOST PSK Cheb 96
3 Tokár Jiří 101 B 02:40:56 01:04:41 31,69   TJ SLAVIA K. Vary
4 Ziegler Antonín 102 B 02:41:05 01:04:50 31,66   ZINA
5 Folvarčík Jiří 10 A 02:41:14 01:04:59 31,63   TJ MDDM Plamen Chodov
6 Mašek Michal 3 A 02:41:16 01:05:01 31,62   GHOST
7 Grobheiser Petr 114 B 02:41:41 01:05:26 31,54   TRI Cheb
8 Šebesta Jakub 16 A 02:44:36 01:08:21 30,98   Jakub Šebesta-Cyklo Šemík
9 Holý Jiří 105 B 03:13:43 01:37:28 26,33   GHOST PSK Cheb 96
10 Czipka Tibor 207 C DNF       TJ Jiskra Libavské Údolí
11 Kubr Josef 301 D DNF       Františkovy Lázně
12 Kalbáč Lumír 5 A DNF       Kraslice
13 Svoboda Pavel 14 A DNF       Ostrov
14 Vitouch Lubomír 107 B DNF       Karlovy Vary
15 Volánek Petr 214 C DNF       TJ MDDM Plamen Chodov
16 Šebesta Jiří st. 305 D DNF       Cyklo Šemík Nejdek

Aktualizováno: 5.9.2000
Autor: IRIS