O Špitálskou korunu
                           7.ročník závodu horských kol
                           pořádal TJ TRIATLON CHEB
                                       6.6.2004, Cheb
Kategorie Děti I. roč. 04-98
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ročník
1 9 Čechman Martin Cykloteam Ostrov 2:52 98
2 45 Veselý Daniel Profi Cheb 2:55 99
3 69 Šála Dominik TRI Cheb 2:59 98
4 27 Matoušek Pavel Cheb 3:02 99
5 31 Sedláček Martin D.Žandov 3:06 99
Kategorie Děti I. - holky roč. 04-98
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ročník
1 11 Stašková Madlenka LK Jasan Aš 2:50 98
Kategorie Děti II. roč. 97-95
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ročník
1 6 Fiala Petr ProfiSport Cheb 4:47 95
2 13 Jurák Jakub  LK Jasan Aš 5:30  
3 37 Ficenec Jakub TJ Jáchymov 5:50 95
4 14 Zavodan Jiří LK Jasan Aš 5:56  
5 40 Šinka Ladislav TRI CHEB 6:18 97
6 4 Šinka Jaroslav TRI CHEB 6:38 96
Kategorie Děti II. - holky roč. 97 -95
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ročník
1 47 Veselá Kateřina Profi Sport Cheb 4:54 95
2 12 Radovnická Anna LK Jasan Aš 4:55  
  26 Miklišová Míša Judo Cheb vzdal 95
Kategorie Ml. žáci roč.  94-92
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 8 Čechman Jiří Cykloteam 13:14  
2 34 Svoboda Jiří TJ Jiskra Aš 13:52  
3 43 Heczko Lukáš Profi sport Cheb 13:53  
4 16 Kuzma Pavel LK Jasan Aš 13:56  
5 7 Valtera Matouš Kola Dvořák 14:15  
6 28 Švejnoha Marek Sport club Plzeň 14:16  
7 3 Barda Tomáš Cheb 14:17  
8 46 Hanuš Pavel Falce Cheb 14:38  
9 41 Tureček Filip Profi sport Cheb 14:39  
10 39 Novák Jakub TJ Klínovec 15:20  
11 18 Bureš Lukáš LK Jasan Aš 15:51  
12 35 Trulík Vladimír TJ Jiskra Aš 16:59  
13 15 Vojkůvka Jan LK Jasan Aš 17:12  
14 19 Špreňar Roman LK Jasan Aš 17:12  
15 17 Kunca Martin LK Jasan Aš 18:18  
16 32 Pilař Michael TJ Jiskra Aš vzdal  
Kategorie Ml. žákyně roč. 94-92
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 22 Hyblerová Lucie Lk Jasan Aš 15:42  
2 1 Šmídová Zuzana SKP Plzeň 16:37  
3 21 Rochová Alice Lk Jasan Aš 17:03  
4 2 Vlčková Alžběta SKP Plzeň 17:32  
5 38 Ficenecová Lucie TJ Jáchymov 19:16  
6 33 Pilařová Melanie TJ Jiskra Aš 20:50  
7 10 Fryšová Anna Cheb 21:37  
8 20 Urchralzaia Očka Lk Jasan Aš 22:18  
Kategorie St. žáci roč. 91-90
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 50 Šimeček Jan Profi sport Cheb 18:43  
2 30 Razým Pavel SCPL Plzen 18:44  
3 25 Šimek Martin LK Jasan Aš 20:51  
4 29 Eishreich Jan SCPL Plzen 20:55  
5 49 Šplichal Milan Profi sport Cheb 21:22  
6 5 Plašil Zdeněk Cyklo Team Ostrov 21:41  
7 51 Strnad Tomáš Cheb 22:33  
8 52 Bechný Marek Profi sport Cheb   -1
9 36 Bořil Martin TJ Jiskra Aš   -1
Kategorie St. žákyně roč. 91 -90
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 24 Juráková Iva LK Jasan Aš 23:19  
2 42 Turečková Eliška Profi sport Cheb   -1
3 44 Kopecká Michaela Profi sport Cheb   -1
4 23 Špinarová Barbora LK Jasan Aš   -1
Kategorie Kadeti roč. 89-88
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 355 Razým Vladislav SCPL 0:57:52  
2 360 Šimeček Jan Profi sport Cheb 1:05:19  
3 364 Čermák Michal Prof sport Cheb    
4 366 Bednář Marek Team Bike Březová 1:09:09  
5 363 Jelínek Viktor Profi sport Cheb    
6 356 Kocman Ondřej PSK Cheb 1:01:16 -1
7 365 Nováček Jakub Team Bike Březová   -1
8 351 Roch Radek LK Jasan Aš 0:59:16 -2
  362 Vebr Antonín Cheb vzdal  
  352 Máj Dalibor LK Jasan Aš vzdal  
Kategorie Kadetky roč. 89-88
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 361 Fialová Dana Profi sport Cheb 1:05:58  
2 353 Janatová Markéta LK Jasan Aš    
3 358 Krejsová Kateřina Profi sport Cheb   -1
4 359 Kubínová Daniela TJ Slavia K.Vary 0:59:17 -1
5 357 Rousová Petra Cyclo sport Cheb 1:01:16 -1
  354 Švejnohová Tereza Sport club Plzeň vzdal  
Kategorie Junioři roč. 87-86
Umístění St. číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 403 Svoboda Petr TJ Jiskra Aš 1:22:13  
2 414 Layer Radek ASC Cheb 1:27:34  
3 401 Razým Aleš SCPL Plzen 1:28:24  
4 412 Moc Ondřej Ghost Cheb 1:19:25 -1
5 415 Brill Miroslav Team Bike Březová   -1
6 402 Janda Matěj SCPL Plzen 1:22:14 -1
7 411 Kašpar Ladislav Cyclo sport cheb 1:23:19 -1
8 409 Heczko Jan SUP Skalná 1:26:37 -1
9 410 Novák Martin TJ Slavie K. Vary 1:30:14 -1
10 413 Burda Vojtěch Team Bike Březová 1:33:39 -1
11 407 Sláma Martin Team Bike Březová 1:24:51 -2
12 404 Holeček Ladislav TJ Jiskra Aš   -3
  408 Bořil Vladimír vzdal  
Kategorie Juniorky roč. 87-86
Umístění St. číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 406 Kurťáková Jana Cyclo Team Ostrov 58:09 -1
2 405 Ondráčková Klára TJ Jiskra Aš 1:11:02 -2
Kategorie Ženy roč. 85 - ......
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 453 Rousová Mirka Cyklo Sport Cheb 1:05:40  
2 454 Kabilová Martina Tri Cheb 1:07:55  
3 461 Dvířková Milada LK Jiskra Aš 1:12:16  
4 462 Burdová Lenka Ašští Bajkeři 1:01:16 -1
5 457 Moosová Dana Ghost Cheb 1:01:46 -1
6 452 Holečková Lenka TJ Jiskra Aš 1:05:23 -2
Kategorie Příchozí roč. 85 - .....?
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 451 Kmoch Jan LK Jiskra Aš 1:04:20  
2 460 Štecher Martin LK Jiskra Aš 1:13:28 -1
3 458 Masopust Petr Cheb   -1
4 463 Tureček Vlastimil Profi Sport Cheb   -1
5 455 Hanuš Vít Falco Cheb   -1
6 459 Aišman David Cheb 1:08:02 -1
7 456 Goga Miroslav Cheb   -2
  464 Kašpar Ladislav Cheb vzdal  
Kategorie Muži roč. 85-75
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 59 Fabišovský Ladislav Koruna pralines 1:18:26  
2 99 Oubrech Luboš Bishop Cheb 1:18:37  
3 100 Kozák Tomáš HEPOS Plzeň 1:21:39  
4 57 Pečenka Tomáš AC Sparta Praha 1:26:31  
5 55 Flaška Jiří LK Jiskra Aš 1:27:11  
6 60 Brabec karel Cyclosport team Cheb 1:28:15  
7 62 Volný Jindra AM Bike no limits K. Vary   -1
8 58 Dytrych Jiří Cyclosport Cheb 1:22:11 -1
9 63 Jurič Miroslav PSK Cheb 1:24:44 -1
10 61 Kyzman Pavel Bike Žandov 1:28:31 -1
11 65 Petrikovič Tomáš Jamakasi Cheb 1:29:29 -1
12 56 Pecháč Patrik Active Centrum Cheb 1:30:58 -1
13 54 Čermák Radek Profi sport Cheb   -2
14 53 Mikliš Martin Judo Cheb 1:19:03 -3
15 64 Jaroš Josef Cheb 1:22:03 -3
16 66 Ptáček Jan Cheb 1:22:29 -3
  67 Podhajský Jiří Profi sport Cheb vzdal  
Kategorie Veteráni I. roč. 74-65
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 311 Chren Pavel Tri Cheb    
2 314 Makoň Tomáš MCB Sokolov    
3 305 Korelus Petr Tri Cheb    
4 306 Valeška Antoní  Tri Cheb    
5 303 Kučík Štefan Stříbro    
6 315 Kodl Pavel Team Bike Březová    
7 317 Gogor Roman Tri Cheb    
8 313 Beran Marcel CK Sport Beran    
9 316 Kraclík Jan Cheb    
10 308 Štěrba Vladimír Cyklodrak Stříbro    
11 312 Sedláček Venca Bike Žandov    
12 304 Sinkule Václav Tri Cheb    
13 302 Honomichl Václav Judo Cheb    
14 307 Petrikovič Martin Jamakasi    
15 310 Compel Rostislav Pampallini Cheb    
16 301 Martiška pavel Ašští Bajkeři    
17 309 Větrovec Petr Cheb    
Kategorie Veteráni II.  roč. 64-55
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 521 Santo Pavel Tri Cheb   -1
2 517 Blažek Jiří Team Bike Březová   -1
3 519 Kodl Josef MCB Sokolov   -1
4 522 Bartoš Jiří Team Bike Březová   -1
5 513 Leško Jiří Cyklodrak Stříbro   -1
6 524 Větrovec Vlastimil Country Club   -1
7 514 Větrovec Václav Ghost   -1
8 518 Toms Jiří Team Bike Březová   -1
9 523 Svoboda Pavel Country Club   -1
10 506 Stašek Václav Hulho Aš   -1
11 555 Hejzek Karel Profi sport cheb   -1
12 501 Razím Pavel SCPL   -2
13 509 Schober Vladislav Frant. Lázně   -2
14 516 Rous Karel Ghost Cheb   -2
15 503 Bechný jan Profi sport cheb   -2
16 515 Moc Jiří Dolní Žandov   -2
17 510 Haas Jiří Cheb   -2
18 512 Franěk Jan Frant. Lázně   -2
  520 Csipka Tibor Team Bike Březová vzdal  
  511 Cabal Stanislav Cheb vzdal  
Kategorie Veteráni III.  roč. 54 - 45
Umístění St.číslo Jméno závodníka  Oddíl Čas Ztráta
1 502 Růžička Oldřich Tri Cheb 1:08:37  
2 504 Kunc Vlastimil  TJ Eska cheb 1:10:01  
3 505 Hejdánek Josef Tri Cheb    
4 508 Sinkule Václav Ghost Cheb 1:05:17 -1
5 507 Sedlák Petr Profi sport Cheb   -1