Zelená hora časovka                         1.5.2005
7.ročník časovky MTB
čas startu čas v cíli pořadí startovní číslo jméno oddíl ročník kraj výsledný čas
  JUNIOŘI  
0:46:00 0:59:29 1   Radek Layer ProfiSport Fiala Cheb 87   0:13:29
0:18:30 0:32:43 2 223 Mrázek Pavel RT Sněhulák Cube KV 87 kraj 0:14:13
0:19:30 0:34:22 3 225 Vataščin Ondřej Cykloteam Ostrov 88 kraj 0:14:52
0:25:00 0:40:09 4 237 Kašpar Ladislav Cyklosport Cheb  87 kraj 0:15:09
0:13:30 0:29:56 5 200 Nováček Jakub Team Bike Březová 88 kraj 0:16:26
0:13:00 0:30:55 6 199 Marek Bednář Team Bike Březová 88   0:17:55
  JUNIORKY      
0:18:00 0:38:29 1 222 Krejsová Kateřina ZS COXYS Domo Cheb 88   0:20:29
0:36:00 0:59:28 2 123 Aneta Daiková Cyklosport Cheb 87 kraj 0:23:28
  KADETI      
0:19:00 0:34:00 1 224 Mrázek Matěj RT Sněhulák Cube KV 89 kraj 0:15:00
0:21:30 0:36:40 2 230 Šimeček Jan ZS COXYS Domo Cheb 90 kraj 0:15:10
0:30:30 0:46:54 3 139 Jelínek Viktor ProfiSport Fiala Cheb 89 kraj 0:16:24
0:43:30 1:00:23 4 63 Šplíchal Milan ProfiSport Fiala Cheb 90 kraj 0:16:53
0:39:30 0:56:38 5 122 Milan Kos TJ Plamen Chodov 90   0:17:08
0:23:30 0:41:07 6 235 Kocman Ondřej ProfiSport Fiala Cheb 91   0:17:37
0:38:30 0:56:53 7 25 Martin Bořil Ašští Bajkeři 90   0:18:23
0:43:00 1:01:51 8 96 Tomáš Strnad ProfiSport Fiala Cheb 91 kraj 0:18:51
0:04:00 0:23:11 9 180 Vávra Ondřej Ghost Cheb 90   0:19:11
0:23:00 0:42:28 10 233 Bechný marek ProfiSport Fiala Cheb 89   0:19:28
0:14:30 0:34:13 11 214 Němec Leopold Cykloteam Ostrov 91   0:19:43
0:14:00 0:33:47 12 213 Jiří Čechman Cykloteam Ostrov 93 kraj 0:19:47
0:08:00 0:28:16 13 189 Jiří Šmolík Ašští Bajkeři 89   0:20:16
0:31:00 0:51:22 14 141 Jelínek Patrik ProfiSport Fiala Cheb 92 kraj 0:20:22
0:44:00 1:08:24 15 291 Fiala Petr  ProfiSport Fiala Cheb 95 kraj 0:24:24
0:37:30 1:02:50 16 47 Hladký Daniel  Cheb 92   0:25:20
0:12:00 0:39:20 17 197 Robert Vinter Team Bike Březová 93 kraj 0:27:20
0:27:00 1:00:18 18 218 Simeon Vilhelm ProfiSport Fiala Cheb 93   0:33:18
  KADETKY      
0:29:30 0:50:51 1 133 Petra Rousová Cyklosport Cheb 89   0:21:21
0:44:30 1:08:36 2 247 Veselá Kateřina ProfiSport Fiala Cheb 95 kraj 0:24:06
  MUŽI      
0:42:00 0:55:08 1 261 Luboš Oubrecht BISHOP Cheb 75   0:13:08
0:38:00 0:51:58 2 98 Petr Svoboda Ašští Bajkeři 86   0:13:58
0:33:00 0:47:27 3 74 Brill Miroslav Team Bike Březová 86 kraj 0:14:27
0:25:30 0:40:02 4 94 Karel Brabec Cyklosport Cheb 77 kraj 0:14:32
0:20:30 0:35:09 5 228 Podhajský Jiří ZS COXYS Domo Cheb 84 kraj 0:14:39
0:06:30 0:21:56 6 186 Jícha Petr Spinning Chrti Aš 76   0:15:26
0:01:30 0:17:25 7 138 Jiří Dytrych Cyklosport Cheb 80 kraj 0:15:55
0:33:30 0:49:36 8 29 Jiříček Jan Team Bike Březová 78 kraj 0:16:06
0:40:30 0:56:55 9 248 Kyzman Pavel Dolní Žandov 77   0:16:25
0:03:00 0:20:43 10 178 Tutoký Vladimír Luby 79   0:17:43
0:12:30 0:30:20 11 198 Sláma Martin Team Bike Březová 86   0:17:50
0:08:30 0:26:26 12 190 Lukáč Michal Ašští Bajkeři 76   0:17:56
0:26:00 0:44:00 13 30 Tomáš Poetrikovič Jamakasi Cheb 77   0:18:00
0:39:00 0:57:34 14 85 Vladimír Bořil Ašští Bajkeři 86   0:18:34
0:11:00 0:29:46 15 195 Radek Hošťálek TRI Cheb 77 kraj 0:18:46
0:45:00 1:06:17 16 50 Berdych Petr BISHOP Cheb 86   0:21:17
0:24:30 0:46:47 17 215 Jaroš Josef Cyklosport Cheb 81   0:22:17
  VETERÁNI  I.      
0:27:00 0:40:40 1 266 Marek Radny Masters Racing Team KV 67   0:13:40
0:10:30 0:25:33 2 194 Antonín Valeška TRI Cheb 70 kraj 0:15:03
0:11:30 0:26:33 3 196 Petr Grobheiser TRI Cheb 66 kraj 0:15:03
0:20:00 0:35:18 4 226 Pavel Chren  Biškek Kyrgyzstán 74 kraj 0:15:18
0:22:00 0:37:55 5 231 Roman Gogor TRI Cheb 69 kraj 0:15:55
0:05:00 0:21:12 6 182 Fischer Martin 67   0:16:12
0:40:00 0:56:26 7 121 Buřič Radek PSk Cheb 72   0:16:26
0:34:30 0:51:00 8 31 Lhota Radek  Cheb 67   0:16:30
0:34:00 0:50:38 9 38 Jaroš Jiří Cheb 70   0:16:38
0:28:00 0:44:41 10 136 Handlíř Miroslav Masters Racing Team KV 66   0:16:41
0:37:00 0:53:42 11 44 Kraclík Jan Cheb 73   0:16:42
0:05:30 0:22:17 12 183 Honomichl Václav Judo Cheb 74   0:16:47
0:15:00 0:31:56 13 216 Had Daniel Ašští Bajkeři 69   0:16:56
0:28:30 0:45:30 14 22 Goga Míra Cheb 75   0:17:00
0:00:30 0:17:42 15 176 Compel Rostislav Pampalini Cheb 66   0:17:12
0:03:30 0:20:45 16 179 Václav Sinkule TRI Cheb 69 kraj 0:17:15
0:41:00 0:58:47 17 300 Sedláček Václav Dolní Žandov 69   0:17:47
0:35:00 0:54:04 18 75 Martin Petrikovič Jamakasi Cheb 74   0:19:04
0:36:30 0:57:39 19 46 Hladký Stanislav Cheb 70   0:21:09
  VETERÁNI  II.      
0:02:00 0:15:46 1 40 Petr Korelus ZS COXYS Domo 65 kraj 0:13:46
0:27:30 0:41:24 2 263 Mádl Jan Masters Racing Team KV 64   0:13:54
0:02:30 0:16:45 3 177 Pavel Santo TRI Cheb 62 kraj 0:14:15
0:32:30 0:47:19 4 299 Viktorin Tomáš PSK Sokolov 65 kraj 0:14:49
0:17:00 0:32:07 5 220 Kodl Pavel Team Bike Březová 65 kraj 0:15:07
0:31:30 0:47:21 6 137 Blažek Jiří TRI Cheb 63 kraj 0:15:51
0:42:30 0:58:23 7 274 Bartoš Jiří Team Bike Březová 61 kraj 0:15:53
0:35:30 0:51:33 8 268 Josef Kodl MCB Sokolov 62 kraj 0:16:03
0:45:30 1:02:06 9 118 Václav Větrovec ZS COXYS Domo Cheb 60 kraj 0:16:36
0:04:30 0:21:07 10 181 Karel Hejzek ProfiSport Fiala Cheb 62   0:16:37
0:32:00 0:48:38 11 242 Csipka Tibor Team Bike Březová 59 kraj 0:16:38
0:30:00 0:46:38 12 131 Karel Rous Ghost Cheb 58   0:16:38
0:22:30 0:39:29 13 232 Bechný jan ProfiSport Fiala Cheb 63   0:16:59
0:16:30 0:35:08 14 219 Franck Jan Františkovy Lázně 64   0:18:38
0:17:30 0:38:42 15 221 Dalibor Krejsa Cheb 64   0:21:12
0:26:30 0:48:17 16 110 Haas Jiří Cheb 56   0:21:47
0:29:00 0:50:50 17 132 Moc Jiří Auto Musil Stará Voda 64   0:21:50
0:06:00 0:27:58 18 185 Petr Vodrážka Spinning Chrti Aš 63   0:21:58
  VETERÁNI  III.      
0:21:00 0:36:03 1 229 Bartoš Zdeněk Theo sport GT KV 52   0:15:03
0:07:00 0:24:09 2 187 Novák Miloslav PSK Cheb 48   0:17:09
0:00:00 0:17:40 3 175 Vlastimil Kunc Eska Cheb 53 kraj 0:17:40
0:09:30 0:27:33 4 192 Oldřich Růžička TRI Cheb 52 kraj 0:18:03
0:09:00 0:29:15 5 191 Josef hejdánek TRI Cheb 54 kraj 0:20:15
0:01:00 0:23:52 6 234 Petr Sedlák ProfiSport Fiala 51   0:22:52
  ŽENY      
0:10:00 0:27:06 1 193 Martina Kabilová TRI Cheb 69 kraj 0:17:06
0:15:30 0:34:25 2 217 Moosová Dana ZS COXYS Domo 83 kraj 0:18:55
0:41:30 1:01:57 3 241 Urbanová Veronika Ašští Bajkeři 83   0:20:27
0:07:30 0:28:34 4 188 Lenka Burdová Ašští Bajkeři 76   0:21:04
0:24:00 0:48:24 5 236 Studničková Barbora Cheb 70   0:24:24