12. ročník Becker cupu bude zahájen o Velikonocích

Parta pořadatelů z Plzeňské amatérské ligy MTB pro Vás připravila již 12. ročník cyklistických závodů Pohár Plzeňského kraje horských kol – Becker cup 2012. Startujeme o Velikonoční neděli 8. 4. v Městě Touškově klasickým cross country, o týden později (15. 4.) je pro Vás připravena časovka jednotlivců v Plzni – Malesicích v Kyjovském lese a dubnovou nadílku závodů uzavře závod pro dětské kategorie vč. kadetů (Junior Becker Cup) v Chrástu u Plzně. Na břehu řeky Klabavky je připraven již 14. ročník Velké ceny Sport Beran.

V květnu (13. 5.) Junior Becker Cup pokračuje v nové lokalitě Vršíček na okraji obce Litohlavy u Rokycan závodem SILVINI Vršíček MTB. O týden později (20. 5.) zamíří všechny kategorie Becker cupu na Chodsko do Domažlic. Tradiční Draci na Ronšperku se ve Stříbře budou prohánět v sobotu 2. června. Junior Becker Cup se pak ještě zastaví v sobotu 28. 7. v Klabavě u Rokycan na Kozelkově memoriálu a všechny kategorie potom čeká klání o mistrovské dresy Plzeňského kraje v neděli 5. srpna ve Stupně při Author MTB kriteriu. Devátým závodem je letošní novinka – časovka jednotlivců do vrchu. Kategorie od žáků mladších/žákyň mladších po veterány čeká 7,4 km dlouhé stoupání (převýšení 342 m) z Capartic až na nejvyšší vrchol Českého lesa Čerchov (1042 m.n.m.).

Připravena je tradiční SportBeran soutěž družstev, plzeňský autosalon Auto Štádler zapůjčí automobil Škoda na víkend zdarma pro vylosovaného účastníka minimálně 6-ti závodů. Děti se mohou těšit na červené dresy SILVINI Buffo, které budeme losovat na každém závodě.

Závody Becker cupu jsou určeny pro širokou cyklistickou veřejnost, vypsáno je 12 mládežnických kategorií a 6 kategorií pro dospělé.

Závody Becker cupu pro vás připravuje občanské sdružení Plzeňská amatérská liga horských kol (P.A.L.) za podpory generálního sponzora firmy Becker Bohemia, za podpory sponzorů Silvini, Auto Štádler Plzeň, Sport Beran Chrást, 3F vision, Moab.cz, Author Team Stupno, Bílý Slon a Plzeňský kraj.

Všechny bikery, bikerky i bikerčata srdečně zve na závody Becker cupu Marcel Beran – prezident P.A.L.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>