Největší vítězství Martina Kubíka

Martin byl nominován do nejtěžšího závodu, aniž by o to stál. V tomto závodě se musí vyhrát všechny etapy a celkové vítězství je na závěr korunováno slovy ,,zdráv“. První dvě etapy byly těžké. Nejtěžší 3. etapa byla vrchařská a to, že Martin není žádní excelentní vrchař, ví i on sám. Přesto jel na vítězství. Poslední 4. sprinterská etapa, ve které si hodně věřil i na celkové vítězství, jsme věřili i my, rodiče a lékaři, byla korunována úspěchem. CT i další vyšetření potvrdila, že je zdráv. Ano! Po čtyřměsíčním boji, který začal nálezem, následně operací, zvítězil nad hroznou diagnózou: zhoubný nádor ,,RAKOVINA“.

Chemoterapie

Čtyři etapy, byli čtyři chemoterapie a léčba s tím spojená.V roce 2013 jako junior získal 6 medailí na MČR a titul Mistra České republiky hned dvakrát a stal se vicemistrem republiky v hromadném závodě. Součet 8 medailí z MČR za předchozí tři roky nejsou ani zlomkem toho, co znamená vítězství v nejtěžším závodě. V závodě „o život“.

macan_mkubik_vitezstvi

Děkujeme lékařům onkologie FN Plzeň, celému personálu a přátelům, kteří Martinovi drželi palce.

Zdeněk Kubík – otec

Baltyk-Krkonose
Baltyk – Krkonoše
Lopata
Lopatárna
MČR – časovka

MČR časovkaMČR - časovka


7 thoughts on “Největší vítězství Martina Kubíka”

 • Macáni napsal/a:

  Výtečně! Martin je velký a houževnatý bojovník a nikdo z nás nepochyboval, že to bude jeho velké VÍTĚZSTVÍ!

 • PETR FIALA napsal/a:

  Z Chebu ti držíme palce v dalším průběhu života. Sport a tvoje vůle po vítězství ti pomohly porazit toho nejtěžšího soupeře.

 • Lochschmidtovi napsal/a:

  Skvělá zpráva, smekáme klobouk!
  Moc gratulujeme k životnímu vítězství a přejeme Martinovi už jen to dobré do dalších let jeho života:)

 • Libor Blažek napsal/a:

  Martine, nikdo z nás si nedokáže ani ve zlomku představit, co jsi ty sám a s tebou i tvoji rodiče prožili. Přejeme ti, aby to byla tvá úplně poslední životní nepříjemnost. Čekají tě další závody a výzvy, těmi nejbližšími jsou maturita a vysoká škola. Ty jsou ale proti tomu, co jsi prožil, bídným „okresním přeborem :-) “ Držíme ti palce. Blažci z Aše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>