Viki 5. 9. – 11. 9. 2005

Véna na silničcePrima. Léto nekončí.

Za tento: 500 km
Celkový počet: 18510 km

Neděle 0 km. To je škoda. Ale bylo celej den vlhko až mokro a se mi nechtělo a ani jsem nemohl. Jinak za zmínku stojí:
– Heras přeci jen Menčovovi ujel. To jsem nečekal. Škoda, že jsem to neviděl v TV alebrž seděl v autě.
– V Kolín nad Rýnem se běžel maraton. Účastnil se ho i Marcel Wust (bejvalej vynikající profik – spurter, po vyražení oka mimo jiné komentuje cyklistiku v TV) a kamery se mu hodně věnovaly. Ostatně bylo proč. Tak prošitýho chlapa jsem už dlouho neviděl. Několikrát v přímem přenosu hodil šavli. Nejdřív do trávy a pak už blil i na asfalt a TV režie to opakovala i zpomaleně. Do toho křeče nohou a buhví čeho ještě. No úplně hotovson a media u toho. Hyenismus! 8-) Se mu divim, že se pouští do takovejchhle větších akcí.
– Jakub Svoboda vyhrál Krále Šumavy a Jirka Ježek 2-hej. Oběma to přeju.
– Na extralize v Příbrami na startu jen 50 riderů a Pávis+duo nicmoc nezajeli. Ale jakou hrůzu předvedli v neděli na čásovce do vrchu Kamýk, to si zasluhuje disciplinární řízení…..hajtry líný. 8-)

Sobota 120 km. Jelikož mám oba synky na starost o víkendu tak start už v 7,20. Do uší MP3 a kolem lomu do Podstání a Krásno přes Bečov do Varů. V 9 u svatýho nikdo nebyl a tak podél ohře, na Andělku a zase ke svatýmu a zase nikdo nebyl – nojono všichni slušný lidi jsou na závodech silničních nebo bajkovejch – a tak Bečov a 10-ti minutovej test do kopce na Krásno. Docela jsem byl spokojen, zvl. Když už jsem měl 95 v nohách a pak dolů a setkání s Renčou.

Pátek 20 km. 3,5 hodiny v čekárně u očního ambulantního doktora. Škrabalo mi od středy něco v pravém oku. Hrůza. Kdybych tušil, že budu tak dlouho čekat, taxi to vyšťourám šroubovákem. A Bell Sweep R white, vel. L momentálně v Čechách není.

Čtvrtek 130 km. Jelikož sporťáci především TB Březová odjeli na soustředění do Jizerek tak jsem uvítal, že mi psal Petr Smaržík, který je členem stejného cyklospolku SKP, jesi bych nejel na Klínovec. Vzali jsme to přes cykloobchod Karla Procházky (Karel měl připomínky, že píšu na web kraviny a tím ve mně vyvolal chuť to tady dál rozmazávat 8-)) páč měl na vše 30% slevu a ráno mi volal Míša Báťa, že tam mají helmu Selév Matrix. Bohužel už ji neměl. No Sweep je stejně pěknější. Pak směr Hroznětín a Merklín. To se Petr jaxtax držel i když na můj vkus měl za mnou docela odlepa. Ani sem to nijak nehonil a přesto vypadalo, že když jsme začali stoupat na Mariánskou, tak že má dost. Já jel TF 130 a za chvíli jsem ho za sebou už nejen necítil ale ani neviděl. Teda tak velkej vykonnostní rozdíl jsem nečekal. Petr je instruktor na Spinningu, kolo ho baví a jezdí silnici i MTB ale cesta na Klíňák byla úmorná. Pro mě i pro něj. Parkrát jsem se pro něj vrátil ( a najel o 10 km víc než on). No na Klínovci jsme byly kolem 16,30. Já potřeboval být v 18,00 doma a tak když mi nejel háčka ani s kopce, musel sem ho opustit a přes Jáchymov a Ostrov jet sám a konečně s trochou úsilí , abych to stihl. No Petra čeká ještě spousta práce a taky nohy by si měl oholit. Nevypadá to vůbec pěkně.

Středa 100 km. 6-pětiček na bajku podél Ohře a podvečer 40 s klukem Vaškem a jeho kámošem Jirkou. Jeli pěkně kluci. Když jsem jil jel špic tak, že nemohli kecat tako to s nima i šlo.

Úterý 100 km. Na trénink zas nikdo nepřijel a tak na Frantovky a Hazlov a Pomezí a Cheb.

Pondělí 30 km. Co se týká cyklistiky, tak se chci se začít víc věnovat staršímu synkovi. Tím spíš, že je zavřenej bazén ještě a že mají trénovat individuálně. Je mu 12 a tak je nejvyšší čas začít pracovat. Snad mu to neznechutím. Takže dneska první kilometry.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>