Chodovská časovka 2024 zrušena: hledá se náhradní termín

První měřený trénink seriálu Giro Chodov, Chodovská časovka, která měla být v neděli 21. 4. 2024, byla pro velmi špatné povětrnostní podmínky po dohodě s přítomnými účastníky zrušena. TJ Plamen Chodov se pokusí najít vhodný náhradní termín, ve kterém by se tato časovka odjela. Jedním z navrhovaných řešení je uspořádat ji v červnu, a to v některý všední den večer, kdy už je většina lidí po práci a světlo trvá déle. Protože víkendové termíny jsou většinou již obsazené jinými závody.

Rádi bychom slyšeli váš názor na tento návrh. Pokud máte nějaké připomínky nebo návrhy ohledně termínu či jakýchkoli jiných otázek, neváhejte se s námi podělit na Facebooku v komentářích či mailem na nadvornikf@seznam.cz.

Chceme také ujistit všechny účastníky, kteří již zaplatili startovné předem na účet TJ Plamen, že jim bude předplacena jejich účast na následujícím plánovaném tréninkovém závodě Gira.

Děkujeme za pochopení a podporu.

Za pořadatele TJ Plamen Chodov, František Nádvorník


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>