Chodovský maraton zná své výsledky

V sobotu se uskutečnil první ročník Chodovského maratonu, který pořádala TJ Plamen Chodov pod vedením pana Luboše Hraničky. Závod měl dvě verze, jednokolovou (24 km) a tříkolovou (66 km). Z pohledu závodníka byla trať vymyšlena velmi dobře (aneb závodník byl kvalitně potrápen) a okruh to byl dost náročný. Vyskytly se na něm dlouhé rovné cesty na větru, kamenité sjezdy, lesní sjezdy, dlouhé výjezdy, technické výjezdy, prostě vše, co jen může prověřit závodníkovy kvality. Potěšilo nás bezproblémové značení. Zážitky ze závodu vyjdou jako článek některý další den. Jak závod komentoval pan Hranička?

Na tomto závodu se vše podařilo :

  • počasí naprosto perfektní
  • kvalitní trať se všemi druhy povrchů i terénů
  • výborně zajištěná trať pod řízením pana Nádvorníka
  • pro vítěze kvalitní peněžní ceny
  • pro všechny závodníky tombola s kvalitními věcnými cenami

Jediné co se nepodařilo byla účast. Bohužel se projevila opět malá spolupráce a komunikace pořadatelů v našem regionu. V jednom čase se konají různé podniky pro horská kola v Sokolově, Ostrově, Březové. Potom má každý trochu startujících a všem to jen uškodí. Proto se TJ Plamen Chodov rozhodla iniciovat sama koncem října tohoto roku takovéto jednání. Tak včasný termín je potřebný pro splnění všech termínů grantových žádostí. Tento problém už trvá několik let a bohužel zatím nevidím východisko, pokud se všichni nebudou snažit, alespoň začátkem roku se sejít a společně prodiskutovat kalendář na další rok.

Výsledky závodu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>