Nové „Modré šípy“ – s.N.E.T. Karlovy Vary

Nový název se starým – ale doufejme, že kvalitnějším a výkonějším – obsahem.

Ondra Pávek jako „capo di tutti“, Michal Báťa a Jakub Vaněk vloni jezdicí za Jiskra Witte Nejdek především závody Českého poháru a Extraligy silničářů letos vstupují do sezóny se silnějším sponzorem, lepšími podmínkami a zároveň většími ambicemi. Především pro lídra týmu Ondru bude asi jeden z vrcholů sezóny na březnovém mistrovství světa akademiků v Belgii (20. – 25.3.). A tak i přes letošní kolu nepříznivé počasí přezul z kraje února běžky za cyklistické tretry a už najíždí kolem Plzně první kilometry dle treninkových plánů, který pro celou trojci sestavuje trenér – a mimo jiné přemožitel Hawaiského IM – Jan Kovalovský ze Sport Training Centra.
Koncem února odjíždí na 14 dnů za teplem do Lloretu de Mar a hned následující týden je potvrzena jeho účast na „Jadranské magistrále“, které má zajistit potřebné rozjetí před zmiňovaným akademickým „mistrákem světa“.

Škoda, že se momentálně zkomplikovala příprava Michala Báti (též v širší nominaci reprezentace ČR na AMS) a Jakuba Vaňka. Snad se oba dokáží na hlavní část sezóny připravit tak, aby byli dostatečnou oporou pro Ondru a jejich minitým alespoň trošku zkomplikoval život nejlepším silničářským celkům v republice.

Team s.N.E.T

Krátký komentář kapitána:

Zdar chlapi. No vec se ma tak, ze jedu jako kapitan akademicke repre na akad. MS do Belgie (20.3. – 25.3.), no a svaz mi vysel tak vstric (kupodivu???) ze me vezmou na ten etapak do Chorvatska, abych mel pripravu. Ke komu me ale nasockujou, to nevim (mozna Whirpool). Jinak jsme s Michalem a s Vanousem zmenili hlavniho sponzora a nas tym se jmenuje CK s.N.E.T. Karlovy Vary… vlastne se nic moc nezmenilo, ale zazemi snad bude vyrazne lepsi. Plany zustavaji: akadem. MS, MR, amater. MR, klasicky MR, Lidice, Vysocina..(s akadem. repre (i Michal)) a pohary…

Trenovat se samoska snazime, ale vsichni vime jaky je pocasi atd. Taky doufam ze v tej Istrii vylozene nepropadnu a snad to objedu :-), ale to, proc tam jedu je ten start na akademickem MS (casa i silnice). Tak asi tak.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>