Hemžení okolo Všeboře

Všebořských okruhů 2012 se zúčastnilo 63 závodníků, čímž byly překonány předešlé ročníky. Nejmladšímu účastníkovi jsou 2 roky a nejstaršímu úctyhodných 71 let. Největší sportovní zápolení jsme mohli sledovat na trati chlapců ve věku od 6 do 8 let, kde účast naplnila kapacitu trati. Další skvělé výkony podávaly ženy na Turistické trati. Účast na této trati se rok od roku zvyšuje a ženy podávají stále lepší výkony. Největší obdiv patří amatérským účastníkům, kteří svými výkony se přibližují výkonnostním cyklistům. Jako třešnička na dortu byla účast Luboše Oubrechta, který svým výkonem vyvolal obdiv všech přihlížejících. V kategorii žen si zasloužila největší obdiv Mirka Špalková.

Všebořské okruhy 2012. Foto: www.lucakova.rajce.idnes.cz

Děkuji tímto všem zúčastněným, realizačnímu týmu a všem kdo pomáhali při organizaci tohoto závodu a již se všichni těšíme na další ročník, který se uskuteční v září 2013.

Výsledky
Foto 1
Foto 2


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>