Hlasování o nej… fotku ChP 2010

V hlasování o nejlepší fotku Chebského poháru 2010 (propozice soutěže a seznam všech galerií) máte tři hlasy. Do soutěže fotky zaslali celkem 4 lidé. Odborná porota z nich vybrala 30 fotek, ze které můžete v hlasování vybrat tři, které se vám líbí nejvíce. Žádáme o nepodvádění, tj. ne že někdo bude hlasovat vícekrát z počítače doma a ve škole/práci!

Slavnostní vyhlášení proběhne 30. října 2010 při vyhlášení Chebského poháru 2010. Ukončení hlasování bude v pátek 29. října v pravé poledne. Průběžné výsledky až do ukončení neuvidíte!

Přehled všech fotografií na Picase ve větším rozlišení.2 thoughts on “Hlasování o nej… fotku ChP 2010”

  • Radku, ty jsi mi to snad smazal. Už čekám, až mi dáš banána :-) Jestli jsem ty tvoje pravidla soutěže pochopil, tak když si pošlu fotku třeba z výletu na Dyleň tak bude taky zařazená jakože je z chebskýho poháru? Fotek třeba z výletů mám doma mraky…

  • Je to pod jiným článkem. Pravidla nejsou moje, ale organizátorů ChP. A jsou v nich jen závody, takže poslední foto do soutěže nepatří. Ve hře o bednu ale není, takže se nic neděje. Jinak, o fotky z výletů máme zájem! Jako inspirace pro ostatní. Pokud bys chtěl publikovat, domluvíme se na Picase.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>