Honza Kubíček po boku Hynka a Boudného v ČS Specialized

Honza Kubíček a Radim Kořínek spojili své síly. Foto: M. Lubas

Terénní triatlet Jan Kubíček (31), patron, účastník a vítěz nedávného Chodovského duatlonu, se v rámci letní přípravy na závody xterra zúčastní 6-8 maratonů ze série Kolo pro život. Podobně pro svou přípravu využívá maratony horských kol například božídarský běžec na lyžích Lukáš Bauer nebo jeho kolega Martin Jakš. Honza dostal nabídku od jednoho z nejlepších bikových týmů u nás Česká spořitelna – Specialized, za nějž závodí Pavel Boudný a Kristián Hynek.

Honza se na závody samozřejmě těší a to asi i kvůli svému kolu, které má křídla. Jde o Specialized S-Works Epic Carbon Disc. Příští týden zde najdete článek o tom, jaké má Honza s tímto strojem na rychlost zkušenosti.

Honza svou účast na maratonech komentuje: „Bike je v xteře stěžejní disciplína, proto bych rád pochytil zkušenosti od profesiolnálních bikerů Kristiána a Pavla. Nabídku manažera týmu, někdejšího vynikajícího bikera a olympionika Radima Kořínka, jsem proto uvítal s nadšením.“ Jako první Honza pojede 30. 4. závod Trans Brdy.

Honzovy webové stránky: blog, profil na Red Bull webu


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>