Jak dopadla Sokolovská 24 MTB 2020?

Mistrovství ČR v závodě na 24 hodin na horských kolech se jelo v Sokolově v rámci akce „Sokolovská 24 MTB 2020“. Organizátoři v čele s Martym Sýkorou připravili pro účastníky krásné zážitky. Do pedálů totiž šlapal kdekdo, od zkušených cyklistů po nadšence, které strhla atmosféra čtyrčlenného týmu:

Dana Kopecká, bronzová v kategorii žen (306 km), napsala: „Perfektní organizace, krásná a náročná trať, prostě fajnovej podnik. Pořadatelům klobouk dolů.“


Foto: Petr Baumann

Výsledky všech kategorií

Jednotlivci – závod na 24 hodin

1. Hanyk Milan (1984; MONDRAKER Racing team) – 459 km
2. Vágner Marek (1989; Vagnerteam-Krabcycles) – 450.5 km
3. Bruns Roy (1988; M-Wave Pro Team) – 442 km
11. Kozlík Pavel (1963; Ašští bajkeři) – 365.5 km
17. Kopecká Dana (1983; Team Bike Březová) – 306 km
20. Berka Pavel (1962; PIMUS Sokolov) – 289 km
27. Kozák Tomáš (1971; Cyklo ATOM cycling team) – 221 km

Dvojice – závod na 24 hodin

1. Dvorak Michal / Stark Jiří (KOME klub Kraslice; 518.5 km)
5. Svoboda Jiří / Kodl Pavel (CK Team Bike Březová; 442 km)
9. Kodl Pepek / Santo Pali (KoSa Ostrá; 323 km)

Čtveřice – závod na 24 hodin

1. Marvan Vojtech / Doležal Ladislav / Kalabis Jiři / Červenka Marcel (Hnízdil Team ULTRAS; 552.5 km)
4. Staněk Pavel / Vokoun Jan / Sýkora Jan / Kopecký Martin (TEAM GOOFY III; 501.5 km)
5. ERET Jaromír / Eret František / Kubernát Tomáš / Klingora František (Krušnoborci; 501.5 km)
9. Panzer Milan / Nidvornik Tomáš / Novotný Josef / Fajfr Lukaš (TEAM GOOFY V; 416.5 km)
10. Černý Josef / Moucha Martin / Kuneš Adam / Fábera Petr (MTB Nežichov; 391 km)
12. Straka Martin / Horák Jan / Linhart Milan / Borolič Tomas (TEAM GOOFY IV; 340 km)
13. Tomaschko David / Sova Radek / Starý Milan / Božek Bohuslav (TEAM GOOFY II; 323 km)
14. Brus Karel / Dryak Zdenek / Němček Jan / Havlík Pavel (TEAM GOOFY I; 229.5 km)

Jednotlivci – závod na 12 hodin

1. Sytař Tomáš (1974; Koloshop Team) – 212.5 km
2. Fleischhansova Jitka (1974; Tukan Bike team Karlovy Vary) – 204 km
5. Rouča Karel (1951; TJ SLAVIA KARLOVY VARY) – 187 km
6. Makoň Tomáš (1969; MCB Sokolov) – 187 km
7. Poláček Martin (1987; Kynšperk nad Ohří) – 187 km
9. Zelenka Zdeněk (1976; Tukan Bike team Karlovy Vary) – 161.5 km
10. Klingorová Irena (1990; Future Cycling Team) – 153 km
13. David Ondřej (2004; Kaceřov) – 127.5 km

Fotografie

Petr Baumann
Jaromír Uxa
Josef Belák: album 1, album 2
Jaroslav Mühlberger

Videoreportáž od MVTV Aš


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>