Kynžvart krkolomně

Podívejme se na fotografiích a jednom výborném videu, jak může být jeden podzimní závod „nebezpečný“. Abych ale neodradil budoucí závodníky, musím říci, že podobné kousky jsou k vidění na všech závodech a že až na pár škrábanců na těle či bicyklu většinou končí s úsměvem na tváři.

Start

Jako první je zde snímek z loňska. Autor článku se hnal, již s přetrženým řetězem, takže samospádem, od hradu dolů a na vlhké lávce uklouzl. Popravdě, ani jsem si nevšiml, ž ejsem letěl nějak daleko, ale fotka nelže.

Fiši, KP 2008

Letos závod nedokončil jeden ze tří závodníků Team Bike Březová. Pavlovi Kodlovi mladšímu ale přitom stoupá forma, protože jak jinak si vysvětlit demolici patky přehazovačky?

Přehazovačka Pavla Kodla

Lukáš Kopecký, zkušený a ostřílený biker, má i slabší (a veselé) chvilky… obtížný kamenitý úsek ve sjezdu, divácky velmi oblíbený, si prodloužil o výlet do křovin. Na fotce z nich právě leze ven.

Lukýno vyjíždí z křovin.

Luky, takhle je to správně:

Takhle je to z kopce správně.

A Lukáš a mnoho dalších bajkerů jsou všichni zachyceni na videu od R. Sýbala:

Stream

Péťa Korelus se jen díval… možná také nějaké zranění nebo smůla?

Péťa zraněn.

No a jako poslední foto jsem vybral Láďu Kašpara, který asi trefil nějaký kámen…

Láďa Kašpar

Takže tak :).


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>