Lednové soustředění SCM Cheb

Ve dnech 21. – 23. 1. uspořádalo SCM Cheb pro své závodníky a některé vybrané zájemce z dalších našich oddílů již třetí pravidelné soustředění přípravné části sezony 2011.
Celkem se na dráze vystřídalo 32 mladých závodníků ve věku 9 – 17 let a za víkend najezdili podle věkových kategorií cca 100-200 km. Přesně polovinu tvořili členové SCM Cheb, kteří se připravují nejen na Mistrovství České republiky v disciplinách dráha, silnice, horská kola a cyklokros.

Skupinové foto SCM Cheb

Letos bude nejprestižnější cyklistickou akcí Letní olympiáda mládeže v Olomouci, cyklistická část v Prostějově. Zde budou reprezentovat Karlovarský kraj cyklisté v disciplinách dráha 200 m, 500 m, stihačka na 2 km a bodovačka. Silniční discipliny budou tvořit časovka jednotlivců a městské kriterium jako hladký závod.
Další soustředění opět na dráze v Motole čeká naše mladé cyklisty již za čtrnáct dní. Ve dnech 4. – 9. 2. je připraven první nejtěžší vrchol přípravného období, šest náročných tréninkových dní. Jarní prázdniny nebudou pro naše členy žádnou procházkou. Budou to náročné další stovky km na dráze, běh v terénu, posilování a míčové hry.
Soustředění bude zakončeno závody mládeže, které se v Praze pořádají každou středu, letos od druhé poloviny ledna do března.

Sportovní centrum mládeže vedou dobrovolní kvalifikovaní treneři.

Fotky Karla Macána.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>