Lednové soustředění SCM Cheb

Ve dnech 21. – 23. 1. uspořádalo SCM Cheb pro své závodníky a některé vybrané zájemce z dalších našich oddílů již třetí pravidelné soustředění přípravné části sezony 2011.
Celkem se na dráze vystřídalo 32 mladých závodníků ve věku 9 – 17 let a za víkend najezdili podle věkových kategorií cca 100-200 km. Přesně polovinu tvořili členové SCM Cheb, kteří se připravují nejen na Mistrovství České republiky v disciplinách dráha, silnice, horská kola a cyklokros.

Skupinové foto SCM Cheb

Letos bude nejprestižnější cyklistickou akcí Letní olympiáda mládeže v Olomouci, cyklistická část v Prostějově. Zde budou reprezentovat Karlovarský kraj cyklisté v disciplinách dráha 200 m, 500 m, stihačka na 2 km a bodovačka. Silniční discipliny budou tvořit časovka jednotlivců a městské kriterium jako hladký závod.
Další soustředění opět na dráze v Motole čeká naše mladé cyklisty již za čtrnáct dní. Ve dnech 4. – 9. 2. je připraven první nejtěžší vrchol přípravného období, šest náročných tréninkových dní. Jarní prázdniny nebudou pro naše členy žádnou procházkou. Budou to náročné další stovky km na dráze, běh v terénu, posilování a míčové hry.
Soustředění bude zakončeno závody mládeže, které se v Praze pořádají každou středu, letos od druhé poloviny ledna do března.

Sportovní centrum mládeže vedou dobrovolní kvalifikovaní treneři.

Fotky Karla Macána.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>