Magura Louise a Marta 2007

Německá fima Magura vyrábí kromě jiného odpružené vidlice. Známe je však kvůli kvalitním brzdám. Poskytovaná pětiletá záruka na ně je ostatně unikátní. Na přiloženém obrázku je Marta 2007 v verzi Gold.Černé provedení bude stále k dispozici. Problémem zlatého designu je, že z obrázku lze těžkou posoudit, jestli to nakonec bude vypadat dobře, nebo jestli tobdue propadák. Marta je stále dvoupístková brzda s otevřeným systémem a vlnitým kotoučem ve velikosti 160 a 180 mm. A samozřejmě má karbonovou páku.

Páka

Třmen

Magura Louise 2007 je starý název pro zcela novou brzdu.

Třmen a kotouč

Ventidisc je nový název pro kotouč. Skládá se ze dovu částí, ocelové brzdné plochy s vlnitým okrajem (Maguar SL kotouč), který je připojen na hliníkového pavouka. Údajně proti v extrémních podmínkách a pro lepší ventilaci vzduchu. K dispozici jako IS i Centerlock, 160, 180 or 203 mm kotouč.

Páka

Z karbonu je brzdová páka aexpanzní nádržka. Bite Adjust Technology je odpovědí Magury na systém Avidu – Speed Dial system, kdy si uživatel může přizpůsobit krok brzdové páky dle svých preferencí – kdy brzda začíná brzdit a jak daleko od řidítek je brzdová páka. Váha začíná na 398g.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>