Metternichova výzva 2015 láká všechny vytrvalce

Metternichovavyzva2015

Vyzkoušejte 13. června 2015 své síly na trati spojující Dyleň a Lesný s celkovým převýšením 1 378 m. Druhý ročník běžeckého trailového závodu v krásném a neobjeveném pohraničí na vrcholech Českého a Slavkovského lesa!

Tento rok přidáváme i kratší trasu v délce 33 km a samozřejmě zachováváme 50 km okruh. Závod je určený jak vyznavačům dálkových běhů a pochodů, tak i zdatným turistům a milovníkům přírody.

V cíli závodu na Zámku Kynžvart čeká závodníky a jejich fanoušky výborné pivo Chodovar, chutné občerstvení a především rodinná atmosféra při posezení na romantickém „ostrůvku“!

Metternichovavyzva3

Vezměte s sebou celou rodinu – dopoledne se jistě zabaví na tradičním zámeckém jarmarku a odpoledne vám pojedou fandit na Dyleň. Den s Lesy ČR nabízí jedinečnou možnost podívat se do uzavřeného areálu (foto 2010) za doprovodu živé hudby, atrakcí pro děti a ukázek lesní techniky.

Více naleznete na stránkách závodu www.metternichovavyzva.cz a na Facebooku.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>