Na Andělku se sluncem nad hlavou

Poslední závod o pohár KvSC, 16. ročník časovky na Andělskou Horu se jel za nádherného slunného počasí a tak se celkem oprávněně předpokládalo, že padne alespoň v některé z vypsaných věkových kategoriích rekord. Ale nestalo se tak i přesto, že pořadatel, TJ Plamen Chodov, vypsal za překonání doposud nejlepšího času motivační prémii 500,- Kč. Asi to bude opravdu tím (jak někdo podotkl), že silnice je stále v horším a horším stavu a na tom povrchu to prostě nejede.

20140928_120424 (1)

I tak to byl, podle mého mínění, závod velmi pěkný a celkem slušná účast borců to jen potvrdila. Jsem docela zvědav, jestli výsledky časovky ještě ovlivní pořadí na předních místech v poháru KvSC.

Mezi mládeží měli na stupních vítězů největší zastoupení cyklisté z TJ Plamen Chodov, v mužích dominovali Sweepáci, elitu vyhrál Vojta Marvan a „Belgáni z Březové“ tentokrát nic moc?

Všichni vítězové při závěrečném vyhlašování v příjemném prostředí penzionu U Dvořáků převzali medaile a nejen vítězové si odnesli pěkné věcné ceny, kterými dotoval časovku hlavní partner závodu, šéf firmy CUBE-Cyklosport RIK, Radek Krumer.

Výsledky (PDF)

Fotografie: TJ Plamen Chodov, Radek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>