Na tréninky se Stravou. Zrychlí vás

STRAVA umí sledovat prostřednictvím chytrého telefonu s GPS modulem váš trenink a odečíst a změřit již stanovené a nebo nově vytvořené úseky (které jsou většinou do kopce) a nemusíte nic odmačkávat a stopovat. A na těchto úsecích se pak tvoří žebříček nejrychlejších jezdců.

Strava-logo

Pořádně jsem systém začal používat posledních 14 dnů a jsem z toho nadšený. Je to pěkný bič a motivátor a úseky jdou s vědomím toho, že se dostanu do pořadí snáz.

Například Loketské serpentýny a Šabiňák vedu, berg z Bečova na Krásno (od odbočky z hlavní silnice v Bečově ke hřbitovu nahoře nad Krásnem za 12:59) taky. Ale třeba kopec v Doubí (od řeky až po horizont) jsem až 7. a přede mnou jsou Kozubek, Danačík, Bucháček, Pepík Černý z CCC Polkovice (jeli tenhle úsek loni při Karlovy Vary – Praha).

strava how ot works

STRAVA dokáže i z dostupných údajů hmotnost – převýšení – délka vypočítat výkon. Takže já dám 3 minuty ve své výkonové maximálce jako Tony Martin hodinovou časovku.

Myslím, že kdybychom si v rámci kvalitního úterního tréninku pomohli, tak je dáme a všechny přední příčky úseků v KV regionu opanují členové sokolovského klubu přátel rychlostní cyklistiky, a ne nějací psi z CCC, Bauknechtu, potažmo ze Sparty ;-).

Mrkněte na stránky www.strava.com a zaregistrujte se a do mobilu nainstalujte a začněte měřit. Funguje to i pro běh. Ke Stravě můžete používat i aplikace třetích stran, např. VeloViewer (tip od Jirky Urbana).

V každé vyjížďce Strava automaticky rozezná existující úseky. Dále můžete určit nové úseky.
V každé vyjížďce Strava automaticky rozezná existující úseky. Dále můžete určit nové úseky.

One thought on “Na tréninky se Stravou. Zrychlí vás”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>