Nabídka Bikerů.cz pro regionální online sportovce

WebTvoříte si své webové stránky a chcete ušetřit? Pak je zde tato nabídka. Pokud si u jakéhokoliv prodejce (např. domena.cz) zakoupíte doménu, poskytneme vám webhosting zdarma s neomezenými parametry (prostor, databáze, ftp účty, e-maily), ale s omezenou možností administrace (nedostanete se sami do PhpMyAdmin, nemůžete sami tvořit další FTP účty). Hlavní výhodou je, že k vaší doméně vám nabídneme zdarma hosting s dobrýmy parametry.

Podrobný popis

  • Nabídka platí pro webové stránky, které se týkají sportu anebo jejíž tvůrci jsou sportovci.
  • Podmínkou je vlastnictví domény, kterou v jejím nastavení nasměrujete na server, kde je náš webhosting, na němž bude vaše prezentace.
  • Nabízíme webhosting s těmito parametry:
    • Neomezený prostor, neomezený počet databází, FTP účtů, e-mailových účtů, vlastní nastavení souboru php.ini, soubor .htaccess.
    • Omezením je, že se nedostanete do aplikace pro správu MySQL databází PhpMyAdmin. Dobré redakční systémy a webové aplikace obecně ale umí udělat potřebný export (tj. zálohu) samy.

Hosting poskytuje společnost Lunarpages, předplacen jej má Radovan Fišer. Poznámka: pokud byste si chtěli koupit takový hosting sami, kontaktujte mě, pomocí slevového programu mohu získat bonus, o který se s vámi mohu rozdělit. Výsledkem je velká sleva.

Bikeri.cz jsou umístěni na hostingu od firmy Webdum.com. Na hostingu, který zde nabízíme, běží už nyní weby Kostelní Bříza a HCS Gang.

Pokudmáte zájem, pište na rfiser@gmail.com.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>