Nový závod v chebském Dragounu

Plakát 1/2

Závod Dragoun Parking Cup se bude konat v neděli 26. 9. 2010, den po Říjnovém bajku. Jde o nový závod, ve kterém mají prsty neúnavní pořadatelé Petr Moos a Václav Větrovec. Píše Petr Moos:

OC Dragoun Cheb nás požádalo o spolupráci a my jsme pro každou špatnost. Bude se jezdit po okraji parkoviště, před průčelím Intersparu, do podzemních parkovišť se dostanou závodníci šikmými vjezdy, tam bude klikatá trasa, a možná že nás ještě něco napadne. Jestli jsou Kašny atypický MTB závod, tak tenhle se běžným závodům vymyká ještě víc. Výhodu má ale v tom, že i za deště se bude s výjimkou zhruba 100 m jezdit pod střechou – kdo z jiných organizátorů to má! Jenom na průjezdu obchody mezi regály jsme se nějak nedomluvili. Asi by byl problém u pokladen. Manželky a přítelkyně si mohou v průběhu závodů nakoupit, je tam Hervis, občerstvovna, záchody a vůbec.

Pro kategorii elite je připravena peněžní cena 3.000,- pro prvního, 2.000,- pro druhého a 1.000,- pro třetího.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>