Ohlášen Pohár KVSC 2012

Už už jsme se báli, že seznam závodů zařazených do Karlovarského poháru zůstane utajen… ale nakonec je tu. Závodů je osm, jsou to výhradně MTB závody a spadají do různých šuplíků: časovka do vrchu, XCO, (noční!) městské kritérium, maraton a etapový závod. Konkrétně:

Závody Poháru Karlovarského svazu cyklistiky 2012
Č.DatumZávodPopis
1.22. 4.Kozí vrchyčasovka do vrchu
2.28. 4.Ašský bláteníkXC
3.12. 5.Chebské kašnyměstské kritérium za tmy
4.9. - 10. 6.Březovský etapákXC a časovka
5.17. 6.Chodovský bikeXC
6.24. 6.Pohár města OstrovaXC
7.1. 9.Antal bikeXC; mistrovství KV kraje
8.9. 9.Chodovský maratonmaraton

Mistrovským závodem je poctivé cross-country v Aši. Do celkového pořadí v poháru se závodníkovi započítá pět nejlepších výsledků. Nejmladší kategorií v celkovém pořadí jsou děti do 10 let. V rámci závodů budou vypisovány i kategorie dětí do 6 let.


4 thoughts on “Ohlášen Pohár KVSC 2012”

  • Petr napsal/a:

    Mistrovství kraje je správně v Aši, uvedené označení Chodova je pravděpodobně z loňska.

  • Daniel Danielčák napsal/a:

    Jarní Bahno 2012: Z dnešního jednání se zástupcem Karlovarského svazu cyklistiky p. Marešem vyplynul závěr, že seriál Jarní Bahno 2012 bude zařazen do kalendáře závodů KVSC. Tím na Bahně padají všechna omezení pro licencované závodníky, daná novým Licenčním řádem, který vydal Český svaz cyklistiky pro tento rok. KVSC a jeho činovníkům tímto děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>