Pár videí ze Sokotransu–mladší kategorie

HošaniJednou musím napsat článek o tom, co mi už delší dobu vrtá hlavou. Je hezké, že se na závodech vídáme my závoďáci včetně něžného pohlaví… ale podle mě by bylo dobré (a lepší), aby na závody jezdily nové tváře. A to nejen zárodky závodníků, ale aby se rozrůstala kategorie příchozích. Aby bajkové závody nebyly jen pro „profíky“. Nebudu rozebírat praktickou stránku věci (např. více tras, propagace na plakátech ve městě atp.), ale ukážu zde zářný příklad jednoho hobíka, který navíc natočil několik videí.

Marcel Ladka napsal na svém blogu o zážitku ze Sokotransu, např.: „V téhle části jsem dost brzdil, což jedna holka za mnou docela nedokázala unést, a když jsem ještě nevyšlápl jeden kopeček a zamezil jí projet, myslem jsem, že mi něco udělá.“ No a já Marcela znám, a tak dodám, že kromě bajkování umí taky triatletit.

OK, a teď ta vídea. Potěšila mě, jelikož na nich jsou (mimojiné) mladší kategorie, o kterých zde nikdo nepíše. Takže zde jsou a dolů přidám i pár fotek.


Žactvo – sjezd na lesní cestu


Žactvo v esíčku

sokáč 019sokáč 019sokáč 019sokáč 019sokáč 019sokáč 019sokáč 019sokáč 019


Elite – menší sjezd


Elite – první kolo

No a když už jsme u dětských kategorií… děti například moohu studovat i na Gymnáziu Sokolov, tak jako Marcel. A tam vyučuje jeden bezvadný profesor, Jan Vít, biologii a chemii. Zde je jedna fotokoláž s hudbou. Více informací o oblíbeném profesorovi je např. na webu Éčáků z GYMSO.


2 thoughts on “Pár videí ze Sokotransu–mladší kategorie”

  • Petr Fiala napsal/a:

    Super, další oživení záznamů ze závodů. Jen tak dál pánové a dámy. Jsou to pěkné vzpomínky někdy po x letech.
    Je fajn, když zde máme několik nadšenců, kteří dokáží trénovat mládež, připravit závody, a další, kteří to zdokumentují. Díky všem.

  • Monča napsal/a:

    musím jen souhlasit…ale kde je vzít ,nás nadšenců hobitů je málo,možná právě pro ty reakce “ profíků“ , i když já tuhle zkušenost nemám…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>