PERUN BIKE KEMP – 2 závody, promítání filmů, bikepárty a testování Cannondale

Již na následující víkend se v Prunéřově chystá tradiční perunská akce. Pátek 5. 9. a sobota 6. 9. budou zasvěceny zábavě, cyklistickým filmům a závodění.

Od brzkého pátečního odpoledne se zde bude připravovat bajkový závod Cannondale Hasištejn Bike (PDF), večer od 19:00 pak započne promítání filmů z cyklo-tématikou. Upozornit musíme především na skvělý dokument z profi-cyklistiky „Armstrongova lež“.

Cannondale

Během celého víkendu bude v AutoKempu Prunéřov k testování flotila kol Cannondale. Projet se můžete na slavném Jekyllu 27.5, Triggeru nebo kultovním Scalpelu, F29 nebo na silničkách SuperSix.

V sobotu 6. září dopoledne se děti sejdou k finálovému závodu Poháru Peruna Junior v obci Místo, na fotbalovém hřišti. Poslední boj o body v tomto ročníku může výrazně ovlivnit celkové pořadí, které se slavnostně vyhlásí před nastoupenou rotou v 17:00 v AutoKempu Prunéřov.

perunKEMP2014

Ve 13:00 pak odstartuje Cannondale Hasištejn Bike, MTB závod na 42 km. Jet zde můžete také kratší, 21 km dlouhou variantu tohoto závodu.

Po vyhlášení všech výsledků, chvílích slávy pro ty nejlepší se ve 20:00 rozjede BikePárty v místní restauraci, kdy významné životní milníky slaví hned několik místních cyklo-legend. Dospělou se oficiálně stane Lenka Procházková (18 let), dospěl také Lukáš Šustr (30 let), zraje Martin „Bidpaj“ Šindelář (42 let) a především také Pavel Hnízdil (50 let) a Pavel Aichingr (50 let).

Přijďte s námi oslavit bajkování v kraji Poháru Peruna na Perun Bike Kempu!

Motto večírku je „Vondráčková, RWE, Bartoška – bude bezva pártoška“. :-)

Propozice a přihlášení na jednotlivé závody najdete na www.registrace.pohar-peruna.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>