PERUN TEST WEEK v Loučné pod Klínovcem

Občanské sdružení Pohár Peruna, pořadatel stejnojmenného seriálu cyklistických závodů, pořádá v termínu 20.-22.9. ve spolupráci s českým zastoupením značky Cannondale (Aspire sports) a cyklistickým oddílem Hnízdil team PERUN-TEST-WEEK. Jde o víkend plný bajkování v Krušných horách spojený s testováním kol značky Cannondale.

Untitled-1

V Loučné pod Klínovcem (nejvyšší vrchol Krušných Hor) si budete moci vyzkoušet exkluzivní šperky z portfolia této americké značky. K dispozici Vám budou po celý víkend rady specialistů z firmy Jízdní kola Hnízdil a doprovod po testovacích lokacích Vám budou dělat jezdci domácího cyklistického oddílu Hnízdil Team.

PLAKAT_second

Hlavní masiv Krušných Hor je pro mnoho bikerů stále neobjevenou lokací a testovací terény jsou v okolí českého Klínovce a německého Fichtelbergu vskutku parádní. Podívat se budete moci nejen na české území, ale také na menší bikeparky na německé straně – TrailCenter Rabenberg či Technical Park Oberwiesenthal.

Součástí programu jsou mimo jiné také večerní přednášky s cyklistickou tématikou, které zabezpečují odborníci ze střediska ProCorde s.r.o.

Celá akce vyjde na příznivých 1800 Kč (ubytování od pátku do neděle, kompletní program a občerstvení během testování, BEZ JÍDLA)

Další informace najdete na www.perun-test-week.cz.

— Hnízdil Team


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>