Ples pro život takový, jaký je — Farní charita Cheb

V sobotu 30. ledna 2016 od 19:30 pořádá Farní charita Cheb společně s Hospicem Sv. Jiří a s Římskokatolickou farností Cheb již tradiční ples tentokrát s názvem „Ples pro život takový jaký je“, a to v KC Svoboda v Chebu. Hlavním účelem plesu je poděkování příznivcům, podporovatelům a dobrovolníkům pořadatelských organizací a jejich neformální setkání s farníky a zaměstnanci hospice.

K poslechu a tanci bude letos hrát Starovar Band a večerem provázet Vladimír Keblúšek.

Těšit se můžete na vystoupení tanečního kroužku při ZŠ Dolní Žandov, ukázku standardních a latinsko-amerických tanců a půlnoční překvapení v podání pracovníků hospice.

Během celého plesu budete mít možnost zakoupit si ,,Lístky pro štěstí“ a vyhrát tak zajímavé ceny jako například dort, králíka, poukázky na večeři v restauraci, kadeřnické služby, proměnu u vizážistky či lékárenské zboží, zajímavé knihy, CD a DVD, vstupenky do divadla a mnoho dalších.

Dále je naplánována aukce fotografií a obrazů, které věnovali umělci František Rišiaň, Eva Hubatová, Martin Hruška a Ivana Kubíčková. Výtěžek aukce pak poputuje na poskytování mobilních hospicových služeb na Chebsku.

Nebude chybět ani fotokoutek, kde se budete moci nechat zvěčnit profesionálním fotografem a fotografii si ihned odnést domů na památku.

Vstupenky jsou k dostání v Turistickém infocentru na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu, v elektronickém předprodeji KC Svoboda a každé pondělí a středu (9 – 17 h) ve farní kanceláři (Kostelní náměstí 15, Cheb).

PROGRAM:

19:30 – zahájení, přivítání hostů a poděkování
– požehnání – Richard Polák
– taneční vystoupení „Veverky ze Žandova“

20:30 – ukázka standardních tanců
21:00 – ukázka latinsko-amerických tanců
22:00 – aukce uměleckých děl
23:00 – pokračování aukce
00:00 – půlnoční překvapení hospicových pracovníků
2:00 – rozloučení s hosty

Ples 30. 1. 2016


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>