Plesenský půlmaratón zve na své druhé pokračování

Druhý ročník úspěšné sportovně-turistické akce Plesenský půlmaratón zahájí starostové měst Plesná a Bad Brambach v sobotu 15. září 2012 v areálu Dětského domova Plesná v Nádražní ulici. Svoz účastníků do místa startu bude zajištěn z Bad Brambachu v 8.30 hodin a z Lubů v 9.00 hodin. Zápis bude probíhat od 9.00 do 10.00 hodin. Startovné pro dospělé činí 50 Kč, pro děti do 18 let a seniory 25 Kč. Kromě turistického pochodu, cyklo- nebo běžeckého závodu, vedených po české i německé straně hranice, čeká všechny účastníky na startu účastnické tričko, na trasách a v cíli občerstvení, hudba a zábava. Na pochod mohou vyrazit též milovníci Nordic Walking. Vítězné pořadí turistů a „hůlkařů“ bude v cíli stanoveno losem, pěší tedy budou letos poprvé odměněni věcnými cenami.

Mapa on-line na Seznamu a Running Free Online (hezčí).

Pro děti budou připraveny kratší trasy jak v cyklistické, tak v pěší kategorii (do Bad Brambachu a zpět). Děti si mohou na pěší trase splnit vědomostní kvíz.
Přijďte si užít den plný pohybu, poznání a zábavy!

Akce je spolufinancována z prostředků EU prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj Euregia Egrensis Cíl 3 ČR-Sasko.

— Pavel Sýkora


One thought on “Plesenský půlmaratón zve na své druhé pokračování”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>