Pozvánka na Bike víkend 2013

Nové informace: víkendový program byl zrušen, místo toho se jede jednodenní sobotní společná vyjížďka, start v 10:00!

Ahoj bikeři a milovníci ouzkejch plášťů, sezóna se blíží mílovými kroky, klepe nám na dveře, ale všichni jsou zalezlí někde dole ještě v noře. Kdo si vyzkoušel trénovat v tomhle nečase, dá mi za pravdu, že přimrzl k řidítkům, klepal zubama a doma minimálně půl hodiny ještě rozmrzal. Ovšem opravdové drsoně to neodradí, a proto TJ Triatlon Cheb pořádá již tradiční bike víkend s termínem milostivým 13. – 14. 4. 2013. Pro ty méně zkušené, kterým není známa tato akcička, v krátkosti přiblížím.

Sobota

Výjezd v 9.00 hod od cyklosportu VS sport z chebského náměstí. Následuje hromadný přesun pelotonu do Lubů za doprovodu alegorických vozů. Zde začíná první trápení s nebezpečně se zvedající asfaltkou. Pro někoho se jedná o vůbec první kopec po zimě, pro někoho první v životě. :-) Peloton řídne, tvoří se menší skupinky. Povinné čekání v Kraslicích na slabší kusy. Dále richtung Přebuz – slušný zákusek.

Protože někdo během trasy ztratil 2 litry vody, někdo dokonce nohy, je možno se občerstvit v Nových Hamrech. Následuje další „Sacher“ – výjezd přes Vlčí horu do Horní Blatné, kde je opravdu povinná zastávka „U medvěda“.

Kdo nic nezná, ničeho se nebojí. Proto následující terénní nerovnost – kopec jménem Smrti vstříc – dá hravě. Pak už nás čeká cílová stanice Boží Dar.

Samozřejmě, najdou se tací, kteří v zimě pilně dřeli na válcích, trenažérech nebo jiných zhovadilostech. Tací si zajisté lehce vyťapou až na samý vrchol Klínovec.

Večer

Léčba těla a duše u čehokoliv, co teče, v penzionu „Zelinka“ s následnou téměř nekončící diskusí o čemkoliv. Pro někoho možná druhá z náročných etap. (Možno zajistit též saunu s whirpoolem.)

Neděle

Výjezd v 10.00 hod směrem někam dolů, většinou na Merklín, pak na Vary ke Svatoškám. Proti proudu Ohře po cyklochodníku téměř až do Égru. Vítr by měl být v zádech. Teda ještě zítra…

Samozřejmě, trasy je možno přizpůsobit, pokud s tím budu souhlasit… hahaha.

Přespolní se mohou kdekoli na trase připojit, budeme rádi.

V ceně 400,- Kč je bohatá večeře a snídaně. V případě, že budete mít zájem, uhraďte zálohu 200 vočí u Venci Sinkuleho (VS sport, Cheb, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad) nejpozději do 10. 4. 2013.

Na všechny se těší TJ Triatlon Cheb, Gogo, tel. 603 57 17 54.

PS: Nevěřte poplašným zprávám vydávaným meteorology. Je to propálená banda zaprodanců zahraniční propagandy. Protože na horách už téměř všechno roztálo.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>