Pozvánka na Vejprty Tour + Cannondale Hasištejn Bike

VEJPRTY TOUR (25. 8. 2018) je skvělý závod v Krušnohorském pohraničí ve městě Vejprty. Tradiční místo srazu účastníků je na náměstí T.G.M., kde je zázemí závodu. Kategorie dětí i dospělých startuje na náměstí. Dětské trasy jsou vedeny v zeleni města, ale dospělí rychle vyjíždí z města do okolních lesů Krušných hor. Závodu nechybí sjezdy ani výjezdy, má lesní cesty i šotoliny, někdy i přejezd potoka nebo bahenní vložku. Závěr závodu kopíruje trasu dětské tratě, takže i z náměstí je možné vidět závěrečný souboj v kopci nad železniční tratí.

Cannondale Hasištejn Bike (1. 9. 2018) je závod, na němž poznáte vrchol Kokrháč, vychutnáte malebné údolí prunéřovského potoka a potkáte středověký strážní hrad Hasištejn. Délka hlavního závodu je 30 km a zkrácená verze pro juniory, nejstarší závodníky a rekreační jezdce je 18 km. Trasa je středně náročná vede převážně po šotolinových a lesních cestách, asfaltu je cca 10 %. Dětské kategorie mají trasy v areálu Autokempu Prunéřov převážně po travnatých a šotolinových cestách. Délky tras jsou úměrné věku závodníků dle kategorií POHÁRU PERUNA.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>