Pozvánka na chebský Silvestrovský běh

Již posedmé se na západě Čech bude slavit Silvestr v pohybu. V Chebu se uskuteční oblíbený běžecký happening Silvestrovský běh. Organizátoři z Rozběhnito.cz lákají na poslední kilometry v roce, teplé zázemí ve sportovní hale, živou muziku na trase i bohaté občerstvení.

Od roku 2012 se na Silvestra v Chebu scházejí běžci, cyklisté, koloběžkáři a turisté, aby zde absolvovali své poslední kilometry uplynulého roku. Ne jinak tomu bude letos, kdy se chystá již sedmý ročník tohoto sportovního happeningu. Běžci budou od městské sportovní haly v ulici U Stadionu vybíhat v 10:30. Ještě před tím běh slavnostně zahájí starosta města Chebu Antonín Jalovec a spoluzakladatel projektu Rozběhnito.cz Michal Ouřada. Zhruba sedmikilometrová trasa běžce zavede až k poutnímu místu Maria Loreto, odkud budou moct běžci dokonce využít odvoz zpět do zázemí akce, nebo trasu absolvovat i zpět. Na trase se mohou těšit dokonce na živou muziku a veselé občerstvení. Ve sportovní hale na ně čeká teplé zázemí se šatnami a sprchami a po doběhnutí tombola a bohaté rautové občerstvení.

Silvestrovský běh se v Chebu běhá od roku 2012

Běžecký happening v Chebu je vyhledávanou sportovně společenskou akcí již od roku 2012. Tehdy se na dnes již tradiční trať vydalo přesně pět běžců. Růst oblíbenosti této akce dokládá počet účastníků při posledním ročníku, kdy se s rokem 2017 v Chebu rozloučilo 411 účastníků.

Účastníci mohou podpořit i Hospic sv. Jiří v Chebu

Akce má i dobročinný rozměr. Běžci mohou do připravené kasičky přispět na provoz chebského hospice. Hospic sv. Jiří využijí vybrané prostředky z této akce na nákup léků a zdravotnického materiálu.

Výhodná online registrace do 27. prosince

Máte-li v plánu účast na akci Silvestrovský běh s Rozběhnito.cz 2018, neváhejte využít výhodné online registrace, která běží na stránce www.silvestrovskybehcheb.cz. Registraci v online formuláři můžete využít až do 27. prosince 2018 (do 20 hodin). Kdo výhodnou online registraci nestihne využít, může se zaregistrovat i přímo na místě v hale, zázemí bude otevřeno od 9 hodin.

Organizátoři z Rozběnito.cz se již teď těší na skvělou atmosféru, která k silvestrovskému běhu neodmyslitelně patří již sedmým rokem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>