5 thoughts on “Propozice Poháru Karlovarského kraje v triatlonu 2013”

 • Michal H. napsal/a:

  Dotazy
  1, bodují všichni nebo jen lidi s bydlištěm ( oddílem ) v KV kraji?
  2, v souvislosti s bodem 1, na Mistrovství kraje může být mistr i z jiných krajů nebo pouze z KV kraje?

 • Petr napsal/a:

  K bodu 1: myslím, že když je někdo ochotný opakovaně přijet z Domažlic na závody v Aši, tak proč ho do toho poháru nezařadit?
  U bodu 2 je to jiné, tam si myslím, že by to mělo být pouze pro lidi s bydlištěm( případně) oddílem v karlovarském kraji. Ale to je pouze můj osobní názor, se kterým je možné polemizovat.

 • S.Leinweber napsal/a:

  Můj názor:1.Body jsou motivace a ve finále hozená rukavice závodníkům z kraje.Mělo by to motivovat k tomu,aby si nenechali vypálit rybník.2.Vše okolo mistrovství se skrývá v jednom slově.Open.V opačném případě je totiž jasné,že kdo se neúčastní závodů z kalendáře kraje,proč by měl bojovat, jako jeho mistr.Může to být nástroj k účasti na závodech a dodržování uznávání podmínek soutěže,kterou chce závodník absolvovat a počítá s ní v kalendáři.

 • S.Leinweber napsal/a:

  Při malé základně závodníků pak je také jasné,že účast přespolních může být zkvalitněním soutěže.Každá soutěž potřebuje zpestření a jistý ,,domácí“ podnik je ke škodě kvality.Pro kraj je v hodnocení podstatou výsledek závodníka s oddílem v kraji.Pokud by taková soutěž byla podmíněná bydlištěm,je to tzv.nedemokratická cesta a vytváření umělých hranic.Byla by to vláda místních závodníků v kraji,což ke kvalitě cyklistiky nepomohlo ani v minulosti.

 • Michal H. napsal/a:

  No, tak jsem S. Leinwebera moc nepochopil – na jednu stranu Open a proti tomu uvádí oddíl z kraje….Umělé hranice se lehce vytvoří i oddílem v kraji,někdo má jen bydliště a tak si může nalásit jakýkoliv „smyšlený oddíl“….a závěrečná věta o cyklistice – uvádíte cyklistiku, pohár je ale v triatlonu, ale to je detail :-)))věřím, že se s tím tedy pořadatelé nějak poperou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>