První část společné přípravy SCM Cheb 11/2011

SCM Cheb

Členové sportovního centra mládeže (SCM) cyklistiky v Chebu využívají euforii z letošních závodních úspěchů v náročné přípravě na další sezonu 2012.

První společné soustředění se uskutečnilo v průběhu podzimních školních prázdnin 26.- 30. 10. 2011 v Praze Motole. Dopoledne trénink na cyklokrosových a horských kolech, odpoledne dráhový trénink ve skupinách a večer společný florbal. Počasí nám přálo, proto většina členů najela další stovky kvalitních kilometrů, junioři okolo 600 km.
Další sobotu následovala společná dráhová příprava s SCM Brno, pro vybrané členy našeho SCM, kteří se připravují na dráhové české poháry a MČR. Junioři měli navíc v neděli kvalitní trénink na silnici se zaměřením na sílu. Absolvovali dvouhodinovou jízdu v kopcích Kynžvart-Kladská.

Říjnové soustředění na dráze. Foto: M. Šverdík

Nyní nás čeká další část přípravy opět v Motole na dráze. Ve středu 16. 11. veřejné závody, dva dny rychlostního tréninku a víkend zakončíme prvním dráhovým českým pohárem. Sobota a neděle celkem osm závodů omnia – bodovací, vylučovací a scratch.

Vrcholem dráhové sezony bude Mistrovství České republiky ve dnech 17. a 18. 12. 2011.

Výborné výsledky mají v cyklokrosové sezoně naši mladí starší žáci Karel Tyrpekl a David Zadák, prvním rokem v této kategorii. Oba čekají další dva náročné závody ČP Holé Vrchy 17. 11. a Kutná Hora 19.11. V průběžném pořadí je Kája na 8. místě a David na 10. místě.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>