První tréninkové kempy už jsou minulostí

Platí to i pro ten, který jsme na těchto stránkách inzerovali: Training Camp ve Španělsku. Pavel Šturm nám poslal několik fotek, na které se můžete podívat v Galerii, a připojil také rychlý přehled španělských událostí:

Za ten týden máme 900km – teda alespoň my (Já, Pavel Král, Tomáš Klepsa) – jezdili jsme většinou takhle ve třech, další skupka (Pávis, Šupi, Jirka) má víc (odhadem tak kolem 1000 – 1100km asi). Michal s nima jezdil až asi od třetího dne (měl chřipku a něco s kazetou), Marek jezdil sám, ale to neznamená že míň!!! Co jsem tak zaslechl, tak dva dny po sobě dal 180km! pak to ale vypadalo, že odrovnal achyllovku, páč jí měl nateklou a asi ho dost bolela, takže se pak šetřil.

Doba je na trénink celkem v pohodě, i když o pár dní víc by se určitě neztratilo. Nebyl důvod to nějak hrotit, zvlášť když po návratu je takový počasí jaký je, takže jsme jezdili tak nějak do pohody.

Trasy jsme volili dle zkušeností kluků tak, abysme něco viděli a trošku si to užili. Za ten týden jsme stihli asi všechny zajímavý místa: „Motorky“, tj. silnice do St. Feliu, tunel, tj. kopec z Tossa de Mar do Lagostery (jela se na něm údajně časovka loňký Vuelty), přehrada mezi St. Coloma a Olot, St. Hilari (30km kopec, vrchol v 1000m .n.m – ten den jsme nastoupali přes 2000m), St. Grau – kopec nad Tossa de Mar, Malgrat de Mar + celý pobřeží směrem na Barcelonu… a samoška sme byli i v Gironě v Decathlonu na nákupech :o)

Počasí taky dobrý. Sice jsme hned druhej den zmokli, takže jsme švihali 3:30 hod, ale na rozjezd to stačilo, pak to šlo bez problémů… párkrát to sice vypadalo na nějakou spršku, ale ta se nakonec konala až v den odjezdu, takže z našeho pohledu počasí v poho!

V budoucnu by mohlo být i video z akce a podrobnější deník.

Ondra

Ondra

Pája a Pája

Pája a Pája


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>