Sháním kumpána

Kombinace počítače a ergometru

Pro správu obsahu stránek Bikeri.cz bych rád „přijal“ pomocníka. Jde o dobrovolnou činnost s nárokem pouze na gilgamešovskou odměnu. Kumpán by měl např. za úkol: 1) zaktualizovat závody v kalendáři (např. Becker Cup, Bahno, Perun, Ašský pohár atd.), 2) napsat semtam nějaký článek (reportáž ze závodu, rozhovor, popis nějaké pěkné trasy, atd.). Toť vše, co mě nyní napadlo. Co vyžaduji od zájemce? Základy HTML a nějaký minimální věk, řečeno cyklomluvou asi od juniorů a juniorek výše :-) nebo jinak: od střední školy (1. ročník) výše, ale motivované mlaďochy vezmu moc rád! K HTML. To je jednoduchý „jazyk“ na psaní textů na Internet. Když třeba napíšete <strong>tučně</strong&gt vznikne z toho tučně. Návod je zde. Naučit se z nuly, co já potřebuji, se dá za hodinu. A co ještě vyžaduji… chuť, skoro nadšení.

Pak bych kumpánovi rád odobně předvedl práci v redakčním systému – rád přijedu někam na schůzku nebo může kumpán přijet ke mně. Kumpánů může být víc! A co nabízím? Tak předně dobrý pocit, že děláte něco pro ostatní, a zadruhé zkušenosti se zodpovědnou a užitečnou prací! Udržovat webové stránky, naučit se s redakčním systémem, to vše se vám bude velice hodit.

Přo případné ochotníky – tel. 777 242 620, rfiser@gmail.com.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>