SMS z Májového adrenalinu 2009 očima Štafle

TJ Slavia KV na stupních vítězů spolu s Team Bike Březová
Holky z TJ Slavia KV na stupních vítězů spolu se zástupkyní Team Bike Březová

Za suprového počasí na palouku v lese konal se už 10. ročník MA (fotky). Dětí jako smetí, ale kam se poděli dopěláci? Šmoulové se soustředili, Kostíky zastupoval jen Grobík, Radek běhal na Krudum a velký holky byla jen Dádula a já, aby se tam sama nebála. Přivítal nás holý zadek Toma Strnada soukající se do kanárkově žlutých elasťáků puzzlíků.

Trochu rozpačité informace, kudy že se to pojede, bohatě vyvážila myslím moc hezká a dle Dády i těžká trať. Nejvíc špinavý byl Palinko a snad nejvíce popadaný Franta, co jezdí za sokolovskou hospodu u Havrana :). Startovné se nekonalo, což bylo milé, zato skoro hodinové opoždění startu hlavní grupy už tak milé nebylo.

Start hlavních kategorií
Start hlavních kategorií
Odpočinek po závodě
Odpočinek po závodě

Na start ve vlnách vyvolávali i ty co tam vůbec nebyli, třeba tebe Radku, a Grobíkovi se nelíbilo že jel s holkama :). Jinak bylo vše tak, jak máme rádi, zázemí, buřty i pivko. Děti se vyhlašovaly, když jezdili dospěláci, a nemusely tak čekat až do konce závodu.

Závěr trochu kazilo vyhlašování, kdy odešla technika, a tak nebylo moc slyšet, a hodně málo diváků, kteří tak trochu nesportovně podporovali pouze své koně a těm ostatním tu chvilku slávy moc nevytvořili :(. Pěknou tečkou byl opět holý zadek tentokrát Péti Jíchy vlnící se v rytmu samby. Škoda že mi došla baterka ve foťáku.

Myslím, že pořadatelům se povedl pěkný den, jen škoda té malé účasti. Takže příští týden Viktor všechny zve na Kořenovku a vzkazuje že kořeny jsou větší a jejich víc :).

Vojta Marvan svádí souboj s německým závodníkem Marcusem
Vojta Marvan svádí souboj s německým závodníkem Marcusem

2 thoughts on “SMS z Májového adrenalinu 2009 očima Štafle”

  • Michal Ficenec napsal/a:

    … ještě pro ujasnění k připomínkám ohledně řazení na startu: nemají ho „na svědomí“ pořadatelé – snažili se to co nejlépe zařídit zástupci z fungl nového KVSC. A dále – u dospěláků se takto řadilo letos poprvé, takže tolerantní závoďáci „řaditelům“ jistě nějakou tu chybičku odpustí… A nakonec k tomu zdržení – své udělala i totální změna dětských tratí oproti předchozím rokům, kterou bylo třeba udělat v lese stiženém polomy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>