Studie sportovní haly v Chebu

Na novém sportoviště se stále pracuje, zde je poslední studie sportoviště v měřítku (PDF).

Hrubý nákres půdorysu haly (PDF)
Plán v Aši
Plán v Aši (PDF)

Práce řady nadšenců v naší milované cyklistice se odráží jak ve výsledcích, v počtu závodů, tak v práci na vytvoření podmínek pro tento stále populárnější masový sport u nás. Nejen Cheb připravuje vhodné podmínky pro sportovce. Prvním průkopníkem by měla být Aš. Sportovní areál na vrchu Háj (celková situace území – PDF, 3 MB) se staví a dokončen by měl být na konci června 2010. Slavnostní otevření se chystá na 28. 8. a mezi pozvanými je také olympijská vítězka Martina Sáblíková. Vedle zajímavých sportovišť pro veřejnost se bude chlubit čtyřmetrovou in-line dráhou vedenou v terénu (?) tedy ne po rovině, v délce přes 1 km. Vznikne tak pěkné středisko, které svojí všestranností poslouží například k různým sportovním soustředěním.

Sportovní hala mládeže v Chebu by tak byla dalším vhodným a důstojným sportovištěm pro mládež a další sportující veřejnost, prvním celoročním moderním sportovištěm nového tisíciletí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>