Tour de France 2007 v Londýně a David Millar

Podle tohoto článku se bude 9. února 2006 konat tisková konference, nak teré bude oficiálně ohlášeno, že Tour de France bude 6. července 2007 startovat v Londýně, kde se odehraje úvodní časovka a ještě jedna etapa. V londýěn budou moci jezdci během časovyk obdivovat mnoho památek, protože trasa etapy povede atraktivními částmi města. Naposledy byla TdF v Anglii v roce 1994.

Celá akce bude Londýn stát asi 70 milionů Kč. Ken Livingstone tuto investici zdůvodňuje zájemem propagovat v Londýně cyklistiku tak, aby její využívání pro dopravu ve městě rostlo ješt rychleji než dosud.

David Millar je zpátky

Millar a Simoni

Ke svému návratu Millar řekl, že vstupuje do druhé etapy svého života, že chche dokázat, že lze jezdit bez dopingu, že chce být příkladem pro mladé a pro ty, kdo si myslí, že dopingem lze něčeho dosáhnout. Své životní chyby velmi lituje.

Svou premiéru plánuje na prolog Tour de France 2006: „Na tenden budu trénovat dlouho a tvrdě. Dokonce si připravuji speciální bicykl. Vím, žeto bude velmi obtížné, aleje to krátká vzdálenost a já vím, že mám šanci vyhrát.“

Všimněte si fotografie, je na ní s Gilbertem Simonim, který je postavou opravdu střízlík. Napadá mě otázka, jestli to velcí cyklisté nemají proti malým Italům těžké.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>