Tour de France – video

Nemáte čas sledovat televizi? Nevadí. Ve 23:10 začínají na ČT2 sestřihy z etapy (TV program). Anebo stačí pár minut u počítače a máte také šanci zhlédnout to nejlepší z dané etapy. Sice anglicky a v menší kvalitě, ale také to jde. Potřebné video si musíte najít. Na Youtube.com stačí vyhledat snímky dle klíčového slova Tour de France 2007. V úterý večer je tam vítězství Robbieho McEwena a prolog a třeba tato dvě videa, která mi připomněla, proč je cyklistika božský sport a proč hned zítra musím zase na trénink, abych mohl v boji zmastit Vikiho i Míru.

A abych nezapomněl, na Cyclingnews jsou pravidelně umisťovány reportáže z etap! Večer po skončení třetí etapy je tam třetí etapa připravena… neváhejte a sledujte.


2 thoughts on “Tour de France – video”

  • Uickey napsal/a:

    Dnes me nezmastis. Jedu na Lopatarnu. Zitra taky pac vezu sve chlapce k babicce a v patek uz se budu setrit a rozjizdet na mistrak SALu. Takze doufam, ze se porovname tam. Na Klabavu se vyprdni. Tohle je 80 km dlouhy a v kopci na Dlouhou Louku si budes v sobotnich tropech pripadat jak na Tour. Je to hodne tezkej berg. Mrkni do mapy. Plan je takovej jet do Mostu vlakem v 10,45. Ve 12,30 jsme tam, ve 13,00 je start a zpatky kolmo 80 km. Pripadne slabsi kusy muzou nastoupit potrase Chom. – Vary na vlak. Bude to vyborny, pocasi bude pekny tak doufam ze od nas bude co nejsilnejsi sestava: ty, mojmir B, Tiby, Ontas a Hondzik.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>