Trička bajkerská

Ahojte kolegové bajkeři z Karlovarska, na vyhlášení vyhrál Vlasta Kunc tričko, které jsem nechal vyrobit jako testovací u firmy T-shock.cz. Kdybych nebyl objednal malou velikost, do tomboly bych ho nedával ;).

T-shock.cz

V e-shopu si můžete své tričko navrhnout. Připravíte si obrázek (v grafickém programu nebo normální fotku), nahrajete si ho na server a vložíte na tričko, upravíte rozměry a hotovo. Navrhování vypadá takto:

Návrh trička

Já použil tričko Sols Imperial za 229 Kč (nejlevnější je za 185 Kč). Cena při logu vepředu a velkém obrázku vzadu se vyšplhala na 590 Kč. Kdybych měl jen logo na přední straně, stálo by 364 Kč (tj 130 Kč za menší obrázek). Dámská trička začínají na 220 Kč (podívejte se do katalogu podkladů). Ještě zde ukážu obrázky, které jsem použil:

Předek Zadek

Přemýšlím, jak taková trička rozšířit mezi lid. Je s tím hooodně zařizování :). Vítě někdo o levnějším tisku? Jak byste to provedli (hromadná výroba, prodej, objednávky velikostí)? Napište do komentářů k tomuto článku nebo do pokecu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>