Úvodní slovo k tréninkovým deníkům

Do rubriky Tréninkový deník magazínu Bikerů psal celý rok 2005 Tomáš Viktorin, známý sokolovský silničář. Můžete si tak přečíst například toto:

Večer jsem si početl ve Veluo meřičích výkonu PowerTap a CycleOps . Škoda, že to je tak drahý. Myslím, že by mi tyhle stroječky potvrdily to, proč jsem byl letos o tolik slabší v časovkách. Moje zdůvodnění je, že jsem podvědomě vlivem některých výkonných jedinců ze zemí s malou cyklistickou tradicí experimentoval a jezdil lehčí převody a snažil se o točky, což mi není vlastní a pro mé objemné “sequoje” přirozený. Sem si teď docela jistej, že dlouhodobě největší “Wattáž” dokážu utočit a je pro mě nejméně únavné s frekvencí cca. 75 – 80 ot./min. a že mi jsou i fyziologicky bližší typy jako Sergei Gončar, Andrea Tafi, Johan Museeuw, Sergei Suchoručenko a nebo nakonec Jenda Ulrich. Je jasný, že každej je jinej a někomu “kafemlejnek”((c) Bakalář 8-)) nedělá dobře. Dost bylo Amstronga. Příští rok jezdím pořádný pily a malá placka bude jen parkovací.

Jinou formu zápisu zvolil v červnu 2005 Radovan Fišer.

Chcete se přidat?

Pokud se rozhodnete psát si tréninkový deník online, všichni budou mít radost a budou zvědavi na vaše zážitky a kilometry. Na webu Bikeři najdete místo a technickou podporu. A hlavně čtenáře! Co byste měli psát?

Zvykem je psát jeden článek za týden s jednotlivými dny, popisovat jeté trasy, ujeté kilometry (denně) a i další sporty. Vedení deníku vám bude motivací.

Vaše oznámení, že chcete psát, uvítám na adrese web [zavináč] bikeri.cz . Zaregistrujete se, my vám přidělíme potřebná práva do redakčního systému a vy pak můžete psát.

Zaheslovaný deník

Deník si můžete ochránit heslem. Články si pak bude moci přečíst jen ten, komu řeknete své heslo.

Jak na to

Články se na Bikery píší v internetovém redakčním systému, který má „psací prostředí“ jako Microsoft Word. Umožňuje vkládání obrázků a psaní textů v něm nemůže být pohodlnější. Připravili jsme pro vás návod, jak psát články.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML značky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>